Dnešní úlovky

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od stepa »

Jenys píše:Tak já ho neviděl, teda ani ty zprávy, dělal jsem u ségry ten PC :roll: , ale proč by ho měl pouštět, když si platí rybářský poplatek a měl s tím dost práce než ho vytáhnul? Proč by si s ním nemohl udělat co uváží :?: :D
No tak nektere ryby se pousteji, nerikam vsechny, ale tenhle mi podle te reportaze prisel jako nepoberta..."co mi skonci na udici, to odnesu domu".
Jenys píše:A kde jsi se toulal celou dobu, nějak tě tu nebylo vidět :?: :wink:
Jooo, tezka nestihacka...prace, skola, ruzny ksefty...ale ted to je na chvili lepsi.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#32 Příspěvek od Killroy »

Rybáři se dělí na ty co chodí "na ryby"a na ty co chodí "pro ryby". Těm druhým se říká "masaři" protože všechno co chytí sežerou a jediným jejich cílem je návrat investovaných prostředků za vybavení a povolenku k rybolovu ve formě desítek kil řízků za rok. Výsledkem je stále prohlubující se celková devastace lovných revírů. Tahle více než 20ti-letá ryba má hodnotu trofejní, nikoliv však konzumní. Starou krávu by taky nesežrali...

Killroy

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od Jenys »

Killroy píše:Rybáři se dělí na ty co chodí "na ryby"a na ty co chodí "pro ryby". Těm druhým se říká "masaři" protože všechno co chytí sežerou a jediným jejich cílem je návrat investovaných prostředků za vybavení a povolenku k rybolovu ve formě desítek kil řízků za rok. Výsledkem je stále prohlubující se celková devastace lovných revírů. Tahle více než 20ti-letá ryba má hodnotu trofejní, nikoliv však konzumní. Starou krávu by taky nesežrali...

Killroy
Ale, jo tak to máš pravdu, ale ta hlava jako trofej...znáš to, bude se tím chlubit svým známým :D
Stepo, jojo, někteří sežerou vše na co přijdou,ale je to jeho právo i když by nemusel, ale ....

Hm, tak to se někdy přihodí že se toho na člověka nakupí tolik že nestíhá nic, znám a někdy jsem z toho unavenej, ne ani fyzicky, na to jsem si už zvykl, ale spíš psychicky a to je někdy horší, tak si tu pak relaxuji na netu :lol: :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#34 Příspěvek od jano2 »

Moj dnešny ulovok,
Přílohy
Picture 061.jpg
(109.16 KiB) Staženo 87 x

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od Jenys »

jano2 píše:Moj dnešny ulovok,
Tak to je krásný, asi budu muset také o víkendu do lesa, to bych si tedy nechal také líbit :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“