Další dvě nové RAM 2x 1GB

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od hafca »

S tím musím souhlasit, to měla být první informace.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od Jenys »

Tak dobrá, sice jsem napsal, že je deska od MSI, ale nedal jsem sem typ....KT3 Ultra2 Series(VIA KT333 Chipsetr Based) (AMD Athlon XP 2400)

Ale já už bych tu desku neřešil. Novou další 1GB pamět stejnou jako mám ty dvě, kupovat nebudu a tu V Data už nemám, takže bych to bral jako vyřešené. Ale ty paměti jsou osazené z obou stran u všech, takže možná zde by mohl být zádrhel :( :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od drabek06 »

Ted resim neco podobnyho u me na jednom PC. Lepe receno Compaq DeskPRO EN. puvodne tam bylo 2x128MB a 1x64MB RAM, ale z nepochopitelnejch duvodu jeden 128MB modul odesel a jsou na nem sileny chyby tak sem koupil 256MB modul soupl ho misto ty 128MB a pohoda, win nabiha a prd ho, modra obrazovka smrti a restart, kdyz sem to prohnal memtestem tak vpohode, dokonce kazda pamet zvlast je OK, ale spolu nejdou. Kdyz je jinak prehazim ve slotech tak uz tam jsou v memtestu chyby. Takze sem tu 64MB vyhodil a nechal sem 128 + 256MB. Je to pro me zahada . . . :roll:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já jsem nedávno nacpal do starý desky 64MB SIMM a 64MB DIMM a přihlásilo se mě 8MB. Jak vidím, od té doby se nic nezměnilo.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“