64 členů online

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od pajosek2 »

Marie Fůrie píše:
EKKAR píše:
Marie Fůrie píše:Ještě že sem nechodí, byste mi ho tu zkazili, stačí jak kazíte mě.
Může Tě utěšovat (a Tvého mladého "starého" taky), naše milá Maruš, že zkaženýho už se nic dalšího nechytá... :lol: :lol: :lol:
Nojo srandičky, ale jen se podívejte jakou zběsilou fůrii jste ze mě udělali a taková jsem byla hodná a slušná :lol:
Když je žena hodná,slušná,inteligentní a krásná,tak je to chlap. :lol: :lol: :lol: . Jen tak mimochodem,když píšeš,že Tvůj je mladej,tak by mne zajímalo kde je hranice starej-mladej. Nebo mladej- starej? No to je jedno,hlavně by mne zajímala ta relativní hranice ,abych věděl kam patřím. :roll:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#32 Příspěvek od EKKAR »

Dokud je chlap svobodnej, je věčně mladej - nemá starosti a pokud šediví, tak jen získává na interesanci. Ale jakmile jednou řekne to prokletý ANO, stává se STARÝM se vším všudy, co k tomu patří...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#33 Příspěvek od Sendyx »

A pak už může protestovat leda tou tupou žiletkou, žejo :D

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#34 Příspěvek od Killroy »

EKKAR píše: Ale jakmile jednou řekne to prokletý ANO, stává se STARÝM se vším všudy, co k tomu patří...
Řešení je na dosah: kolik je dneska za vraždu? Nějakých deset let? Za nějaký tři, čtyři roky jsi venku za dobrý chování a máš život před sebou.. :D

Killroy

Marie Fùrie

#35 Příspěvek od Marie Fùrie »

pajosek2 píše:Když je žena hodná,slušná,inteligentní a krásná,tak je to chlap. :lol: :lol: :lol:
Že jsem krásná jsem nepsala, takže chlap asi nebudu :wink:
pajosek2 píše:Jen tak mimochodem,když píšeš,že Tvùj je mladej,tak by mne zajímalo kde je hranice starej-mladej. Nebo mladej- starej? No to je jedno,hlavnì by mne zajímala ta relativní hranice ,abych vìdìl kam patøím. :roll:
Je mladej, protože je mladší než já. Já už jsem stará rachejtle, ale vedle nìj se cítím mladší :lol:

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#36 Příspěvek od jandu »

To Marie: pomali z teba dostanú celý životopis. Slovo po slove.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od pajosek2 »

Marie Fůrie píše:
pajosek2 píše:Když je žena hodná,slušná,inteligentní a krásná,tak je to chlap. :lol: :lol: :lol:
Že jsem krásná jsem nepsala, takže chlap asi nebudu :wink:
pajosek2 píše:Jen tak mimochodem,když píšeš,že Tvůj je mladej,tak by mne zajímalo kde je hranice starej-mladej. Nebo mladej- starej? No to je jedno,hlavně by mne zajímala ta relativní hranice ,abych věděl kam patřím. :roll:
Je mladej, protože je mladší než já. Já už jsem stará rachejtle, ale vedle něj se cítím mladší :lol:
Sice jsi nenapsala,že jsi krásná,ale vydedukoval jsem to.Víš za svůj život jsem přišel na to,že krása souvisí s inteligencí.Když čtu Tvé příspěvky,tak jsem přesvědčen,že jsi velmi atraktivní neboť i Tvé příspěvky jsou na úrovni. Myslím to vážně,nehledej v tom žádnou ironii. 8-)
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Marie Fùrie

#38 Příspěvek od Marie Fùrie »



Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od pajosek2 »

Neboj,to za chviličku přejde. :lol: :lol: :lol:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#40 Příspěvek od Cust »

Fotka naší Mařky je k dohledání na netu... ;-)

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#41 Příspěvek od pajosek2 »

Cust píše:Fotka naší Mařky je k dohledání na netu... ;-)
Tak teď jsi tomu dal,začíná hon na profil naší Máni.ještěže spousta lidí neví,že je to pseudonym.Jejda už to ví? :lol: :lol: :lol:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Marie Fùrie

#42 Příspěvek od Marie Fùrie »

A jéje, to abych zaèala chodit kanálama :roll: :wink:

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#43 Příspěvek od pajosek2 »

Marie Fůrie píše:A jéje, to abych začala chodit kanálama :roll: :wink:
Víš kolik tam potkáš slušných a vzdělaných lidí? :lol:

Edit: Tak jsem to asi našel,no vidíš,že jsem nekecal s tou návazností na lidskou inteligenci. Teda jestli jsi to Ty.

kontrolní otázka: Tak co letošní úroda,byli plži rychlejší?
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Marie Fùrie

#44 Příspěvek od Marie Fùrie »

pajosek2 píše:
Marie Fùrie píše:A jéje, to abych zaèala chodit kanálama :roll: :wink:
Víš kolik tam potkáš slušných a vzdìlaných lidí? :lol:

Edit: Tak jsem to asi našel,no vidíš,že jsem nekecal s tou návazností na lidskou inteligenci. Teda jestli jsi to Ty.

kontrolní otázka: Tak co letošní úroda,byli plži rychlejší?
Jsem se na salát vybodla, tisíc plžù nepøeperu, a zasela kedlubny, ty jim tolik nejely, ale zase chutnaly nosatcùm nebo jak se ty sv.nì jmenujou. Krytonosec øepkový je to.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#45 Příspěvek od Sendyx »

Na slimáky jdou slepice, aspoň některé :) . Přemnožené slepice se pak eliminují snadno.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“