Prokluzující řemínky u mechanik magnetofonů

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od stepa »

Tak to jsou docela machri, jestli chteji prachy az potom, co to poslou.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:Tak to jsou docela machri, jestli chteji prachy az potom, co to poslou.
Ahoj Stepo, no já jsem na tom podobně...poslal jsem Vallovi něco co jsem mu koupil v Gesu a peníze mi pošta dá, až to on zaplatí, pokud to zaplatí, měla by to poslat na účet, aspoń tak to mám dohodnuté. No zítra budeme chytřejší staroušku :lol:

Teď jsem se koukal do objednávky, tak je to převodním příkazem. Kdyby to asi člověk na poště nezaplatil, tak mu to asi nedají a ten převod asi udělají tam, já nám poštovní spořitelnu a pomocí max karty můžu tyto transakce dělat tam rovnou :wink:
Naposledy upravil(a) Jenys dne 03 lis 2008, 22:27, celkem upraveno 1 x.
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od stepa »

No uz jsem taky neco kupoval "mistnim" v GESu, ale prachy jsem si nechal poslat dopredu...holt nejsem duverivec :cry:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:No uz jsem taky neco kupoval "mistnim" v GESu, ale prachy jsem si nechal poslat dopredu...holt nejsem duverivec :cry:
No je to na dobírku a pokud to Valla nezaplatí, čemuž nevěřím, tak bych ho asi zastřelil :lol: Nemyslím si, že by byl až tak podlej. Já se snažím lidem věřit i když nikdy nevíš a pomoci druhým je má přirozenost, už jsem takovej, pokud mohu vypomohu :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od Jenys »

Tak dneska jsem byl pro zásilku od Lhotského, mám ty řemínky a opravdu je ta cena poštovného jen 39Kč. na poště normálně vydají zásilku a ten Lhotský spoléhá jen na to, že mu to potom zaplatím, což jsem udělal přímo na poště. Platí se to převodním příkazem, nebo složenkou, ta ale stojí 22Kč, což tam na faktuře je naspáno. Tak takový způsob platby se mi líbí, to je potom jiná káva :lol: :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#36 Příspěvek od konosuke »

a dodává též gumové přítlačné kladky pro deck ? je to aiwa AD-F910, dual-capstan. při jednom trápení a demontáži mašiny bych vzal i řemínky, aby se zásilka rentovala
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od stepa »

NO a jsme u toho! Cena CELEHO postovneho je 39+22 = 61Kc, takze celkem normal ...celou dobu se tady omilalo 39Kc :wink:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:NO a jsme u toho! Cena CELEHO postovneho je 39+22 = 61Kc, takze celkem normal ...celou dobu se tady omilalo 39Kc :wink:
Stepo, zase tu píšeš něco jinak než je :roll: Těch 22Kč je jen pokud to platíš složenkou, jinak platba na účet převodem je jiná cena, to snad ty jako znalý víš :wink: :lol: Takže je to v pohodě a neplaš lidi :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od stepa »

To potom jo...myslel jsem ze bere jenom slozenku(to o prevodu jsem prehledl-ctu moc rychle) :wink: Kazdopadne plus pro ne...natahnou si vic lidi.

Jako vzor by si je mohli vzit ostatni "zasilkovky".

dost OT :oops:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#40 Příspěvek od Jenys »

konosuke píše:a dodává též gumové přítlačné kladky pro deck ? je to aiwa AD-F910, dual-capstan. při jednom trápení a demontáži mašiny bych vzal i řemínky, aby se zásilka rentovala
Něco tam má, ale to se tam podívej a uvidíš. Je to Martin Lhotský. :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“