ORAVA COLOR 452

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
omegatv
Příspěvky: 401
Registrován: 08 úno 2006, 01:00
Bydliště: Okr.Prešov

#31 Příspěvek od omegatv »

Vytiahni konektor vych.cievok.Ak ciklovanie prestane zdroj je dobry.
...Laco...

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od jef111 »

omegatv píše:Vytiahni konektor vych.cievok.Ak ciklovanie prestane zdroj je dobry.
Nemusí to na 100% platit, to se tu právě řeší...
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
Tomikt
Příspěvky: 216
Registrován: 03 kvě 2005, 02:00

#33 Příspěvek od Tomikt »

omegatv píše:Vytiahni konektor vych.cievok.Ak ciklovanie prestane zdroj je dobry.
závada je vyřešená - je vadné VN trafo, viz výše, ale dík

Uživatelský avatar
Tomikt
Příspěvky: 216
Registrován: 03 kvě 2005, 02:00

#34 Příspěvek od Tomikt »

tak jsem dostal darem oravu planar c445 v kterém nejel vertikál, nakonec nejspíš vadné tda3654 , ale vzhledem k tomu že již se v tom nekdo predemnou štoural a plošný spoj byl ponicem prehratim letovačkou, tak jsem z ní vykuchnul vn trafo a osadil ho do této oravy 452 kterou jsem tady řešil, televize jede, obraz je po nastavení krásnej, jako obrázek, takovej snad nemaj ani nekteré dnešní crt televize ... :lol:

nebudu zakládat nová téma a zeptám se, pokud nekdo poradi budu rád :

je možné do color 442 implantovat modul teletextu z toho planara 445 ? místo pro konektor na desce je, nebo se zapojení liší i v jiných vecech?

dále bych se rád zeptal, jestli je možné zamenit na zkoušku obrazovku resp. pripojit k tv ovp ctv2128 uhl. 51cm r.v.2000 obrazovku z color 445planar uhl.51cm r.v. 92 ?
co je duležité porovnat ? odpory vychylovacích cívek ?

Díky.
Tom

Uživatelský avatar
juca
Příspěvky: 848
Registrován: 05 čer 2006, 02:00
Bydliště: slovakia

#35 Příspěvek od juca »

Ten TXT by mal ist, ale musis odstranit prepoj az si dobre pamatam XT97, pre video signal a obrazovku zmerat R a H cievok a prisposobit zeravenie.
juca

Uživatelský avatar
Tomikt
Příspěvky: 216
Registrován: 03 kvě 2005, 02:00

#36 Příspěvek od Tomikt »

juca píše:Ten TXT by mal ist, ale musis odstranit prepoj az si dobre pamatam XT97, pre video signal a obrazovku zmerat R a H cievok a prisposobit zeravenie.
ano, už to vidim v schéme prepojka je to xt97 tak to skusím, načo sa mi ten modul bude povalovat po šuplíkoch :lol:

Ď.

Uživatelský avatar
Tomikt
Příspěvky: 216
Registrován: 03 kvě 2005, 02:00

#37 Příspěvek od Tomikt »

Tak už aj teletext šlape :lol:
Vše vyřešeno :D

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“