Počet příspěvků

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#31 Příspěvek od rezis »

A už je to i tady :( mám pocit že internet je ve fázi kdy na něj píše každý. A kždý si zvykl, že mu prostě někdo porádí "zadarmo" a dotyčný na tom zbohatne. Jenže těm co o tom něco ví je čím dál tím méně a informace jenž mají je stály spousty sil. A je jasné, že to jen tak nedají. Stejný probélm se řeší i na jiném fóru kam chodím. A pravidla to nijak neřeší. Naopak paradoxně přidávají práci moderátorům. Ale to přejde.
Jako příklad přišla na firmu poptávka na schéma desky jestli bychom neokopírovali část. (samozdřejmě zamítnuto)
Pár dnů na to přišla fotka kusu desky s poptávkou vyhořelých dílů na vyfocené pozice. (zamítnuto, netuším kdo by u ná hledal co tam má být a prodal dva tranzistory v ceně haléřů)
A nsledujícíh pár dnů přišel dotaz zda tedy jen neosadíme součástky na dané pozice, zbytek si opraví sami.
Nezabili byste takového tazatele?
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
kovka
Příspěvky: 541
Registrován: 26 lis 2006, 01:00
Bydliště: Brumovice

#32 Příspěvek od kovka »

Pocitadlo me nechybi,obsah prispevku a jmeno prispivajiciho mne ted uz rekne mnohem vic.
Mimo misu a zbytecnych komentaru je taky dost a jsou na pocitadle.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od ZdenekHQ »

Crifodo píše: trochu smutný je, že tuhle diskusi i dozrání ZdHQ úvah nastartovalo něco tak iracionálního jako náhodný obejda, který si otevřel ústa a ještě k tomu s pochybným argumentem.
Jak vidíš, pořádný kopec hnoje je pořád potřeba k tomu, aby plod řádně dozrál. Třeba se brzy propracujeme k BIO-BASTLÍRNĚ v tom nejlepším slova smyslu, t.j. že všechen nežádoucí odpad zkompostujeme a použijeme jako hnojivo pro nově klíčící bastlíře :lol:
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#34 Příspěvek od BOBOBO »

Vážení , vůbec nechápu o čem to mluvíte . Asi to bude i tím , že to řešíte po večerech . Je mi to hloupé , ale už několikrát jsem psal , během těch pár měsíců , co využívám dobrodiní tohoto fora , ať ten koho to neba a irituje ať to NECH TO BÝT . Přeci když se najde dobrá duše , která chce někomu pomoci , tak ať mu pomůže . A nevím jak vy , tak já mám kolem sebe v podstatě jenom lidi , kteří by chtěli dělat z prdu kuličku . Vždyť komu není rady tomu není pomoci . A jinak náš zákazník , náš pán . Nedělám jen věci , u kterých si myslím , že by uživatel mohl přijít k úrazu . Jinak v případech , které mne živí , říkám neděkujte mi , už jste mi zaplatili . Ale zde žádný vděk nečekám . Jinak zde popisuji špeky , které jsem si vyž... sám , nebo někdo , u koho jsem v tu chvíli byl . Stejně většinou když na nějakou špekařinu přijdu , tak ji málokdy dostanu podruhé , tak co bych ji nepopsal a bastlení a opravy elektroniky je můj koníček celý život . A když někomu poradím a on , jak je zřejmé z dalšího příspěvku , jede do pekel , nechám to být a už nepíši a nerozčiluji se . Ať se daří .

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“