Autobaterie stabilizovana na 12V / 10A a 5V / 30A

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Sleepz

#31 Příspěvek od Sleepz »

Tak ja to chci delat do svoji Octavie, jo a ta ma kufr 500litru.
Tydle repraky sem sehnal za par korun protoze sem delal DJe a tak sem proste z diskoteky sehnal par Eminenci.
Kdyz bych mel vic penez tak tam dam nejaky Subwoofer od JBL ,protoze ty delaj mnohem lepsi sub nez napr Magnat.
V aute mam ted radio s DVDprehravacem takze zatim mam co poslouchat :)
Ja jen chci mit ted zas neco co ma malo kdo protoze CarPC ma malo lidi tak proc ne? :) a jestli mi jednou za rok schori disk tak to nevadi protoze tech hdd mam hafec. pripadne to tam cvaknu prez flashku. je sice pomalejsi ale vydrzi.
Jak rikam... je mi jedno jestli tam jednou za cas neco schori soucastek na to mam dost ale spis se mi jednalo jak to rozbehnout..

Jo a k tem kapacitorum, taky jim moc neverim :) ja jen rikam ze by to mohlo mozna chvilku podrzet.. co sem se koukal po internetu tak tam ty pocitace lidi maji a bezi jim to v pohode takze zas nevim nevim s tou skeptikou co tady je

napriklad http://www.youtube.com/watch?v=HE5DfUEw-yo
ten tam ma stolni PC v kufru a u ridice dotekovy LCD prestne takle si to predstavuju taky, me se jen jednalo o to jak ho zapojit na tu baterku aby to fungovalo

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#32 Příspěvek od bu2520 »


Sleepz

#33 Příspěvek od Sleepz »

pekna vecicka :) ale ja to zbouchnu pod 20000kè :D a jeste si i zahraju NFS xD

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#34 Příspěvek od bu2520 »

tak proti tomu, nemám nejmenší argument :-D

kingofroad - thomson

#35 Příspěvek od kingofroad - thomson »

Sleepz píše:Tak ja to chci delat do svoji Octavie, jo a ta ma kufr 500litru.
Tydle repraky sem sehnal za par korun protoze sem delal DJe a tak sem proste z diskoteky sehnal par Eminenci.
Kdyz bych mel vic penez tak tam dam nejaky Subwoofer od JBL ,protoze ty delaj mnohem lepsi sub nez napr Magnat.
V aute mam ted radio s DVDprehravacem takze zatim mam co poslouchat :)
Ja jen chci mit ted zas neco co ma malo kdo protoze CarPC ma malo lidi tak proc ne? :) a jestli mi jednou za rok schori disk tak to nevadi protoze tech hdd mam hafec. pripadne to tam cvaknu prez flashku. je sice pomalejsi ale vydrzi.
Jak rikam... je mi jedno jestli tam jednou za cas neco schori soucastek na to mam dost ale spis se mi jednalo jak to rozbehnout..

Jo a k tem kapacitorum, taky jim moc neverim :) ja jen rikam ze by to mohlo mozna chvilku podrzet.. co sem se koukal po internetu tak tam ty pocitace lidi maji a bezi jim to v pohode takze zas nevim nevim s tou skeptikou co tady je

napriklad http://www.youtube.com/watch?v=HE5DfUEw-yo
ten tam ma stolni PC v kufru a u ridice dotekovy LCD prestne takle si to predstavuju taky, me se jen jednalo o to jak ho zapojit na tu baterku aby to fungovalo
Nechi aby to vypadalo že èim víc píšeš tak tim víc kritizuju ale

Flashka jako disk moc dlouho nevydrží - není vhodná bude mnohem horší než klasický disk a vydrží ménì.
Je nesmysl psát že JBL je lepší než MAGNAT protože tomu tak není a každý výrobek má svá urèitá specifika.
To že jsem k tomu skeptický je z dùvodu toho že to stavíš jako rusáci. Spotøeba tì moc nezajímá, velikost taky ne a ostatí dùležité vìci taky ne. Tvùj projekt tedy nemá moc nadìjí.

Jak píšu budou ti odcházet disky, bude to žrát, nebude to hezký, zabereš hafo místa a nebude to bezpeèný.

Dotykový monitory se dìlají i do 1DIN rámeèku na 12V pak už staèí jen nìjaký CARPC a koupit navigaci asi nìjaký ub modul, Další vìcí je software který použiješ a jeho legálnost. Windows, VAG atd.

Trošku se divim zrovna tomu co jsi psal na zaèátku že jsi oboru elektro protože to by si mìl mí rozum v tom co je a není normální :-). Pøeci je mnohem hezèí ukázat lidem uhlazenou sestavu která není ani vidìt a je spolehlivá než sebou vozit hnusnou kisnu apodobnì. Mimochodem itx vyšších øad mají i kompozitní výstup tedy lze mít jakýkoli levný monitorek

Sleepz

#36 Příspěvek od Sleepz »

Videl sem hrat nejlepsi subwoofery do auta od magnatu a od jbl
Muj nazor na to je ze JBL je mnohem lepsi... ovsem zalezi na tom kdo to posuzuje
Ja si myslim ze kdyz to udelam tak ze koupim 160W DC-DC menic do kufru hodim HDD na "siletnblocich" nejlepe tam koupim nejakej ten notebookovej protoze ty jsou na ty mali otresy jeste tak nejak staveny.
Na palubni desku namontuju ten 7" dotekovej monitor
Pod monitor zakomponuju USB vstupy (napr na ovladace flashky..)
Ze zvukovky to navedu na zesilovace

Pocitac se pokusim postavit v kompromisu Vykon/Spotreba
SW tam bude Centrafuse protoze ten se mi zda nejlepsi
http://www.youtube.com/watch?v=fmciOifUdjE

az to cele dodelam tak sem poslu fotky :)

kingofroad - thomson

#37 Příspěvek od kingofroad - thomson »

Sleepz píše:Videl sem hrat nejlepsi subwoofery do auta od magnatu a od jbl
Muj nazor na to je ze JBL je mnohem lepsi... ovsem zalezi na tom kdo to posuzuje
Ja si myslim ze kdyz to udelam tak ze koupim 160W DC-DC menic do kufru hodim HDD na "siletnblocich" nejlepe tam koupim nejakej ten notebookovej protoze ty jsou na ty mali otresy jeste tak nejak staveny.
Na palubni desku namontuju ten 7" dotekovej monitor
Pod monitor zakomponuju USB vstupy (napr na ovladace flashky..)
Ze zvukovky to navedu na zesilovace

Pocitac se pokusim postavit v kompromisu Vykon/Spotreba
SW tam bude Centrafuse protoze ten se mi zda nejlepsi
http://www.youtube.com/watch?v=fmciOifUdjE

az to cele dodelam tak sem poslu fotky :)
Posuzovat lze parametry které lze mìøit tedy - výkon, kvalitu a podobné. Na posouzení zvuku hloubky nemá skoro nikdo z nás cvièený ucho tak aby mohl øíct toto je lepší. Jde tedy o subjektivní dojem a ten nelze brát jako parametr v hodnocení kvality èehokoliv.

Pak sem jistì dej fotky. Jinak audiofilové na diance a podobných žánrech nevyrùstají. Jsou to lidé s velmi dobøe cvièeným slechem kterýse jen tak nauèit nedá. Ti ostatní to pøedstírají a vìtšinou podle znaèek bud kritizují nebo chválí. Mì se tøeba líbí tesla

Odpovědět

Zpět na „Svářečky, UPS, nabíječe, měniče, zdroje, trafa a další“