Smazat

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#31 Příspěvek od dj_Paul »

honem bych to nechal pantentovat,protože to krmíš 16.8W a taháš z toho 38.4W - jasný perpetuum mobile

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#32 Příspěvek od Bernard »

TechniXHACKer píše:Dobrý den, opravuji jeden spínanej zdroj k jedný novější tiskárně pro známého........
Možná ti ten známý zatajil, že k tomu byl i síťový adaptér. Ale přišel jsi na to.

Uživatelský avatar
TechniXHACKer
Příspěvky: 272
Registrován: 19 srp 2008, 02:00

#33 Příspěvek od TechniXHACKer »

Hmm myslete si co chcete, mě ten zdroj jde a tiskárna tiskne takže já už nemám co řešit, krabičku už mám zalepenou. Takže zdar :lol:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#34 Příspěvek od Crifodo »

Bernard píše:
TechniXHACKer píše:Dobrý den, opravuji jeden spínanej zdroj k jedný novější tiskárně pro známého........
Možná ti ten známý zatajil, že k tomu byl i síťový adaptér. Ale přišel jsi na to.
Jedni známí obdarovali svou malou holčičku vodovkama, ale zatajili jí, že vodovky potřebujou k plné činnosti kelímek s vodou (z praktických důvodů). Holčička šmrdlala suchým štětcem v barevných kotoučkách a veškerá malba se odehrávala v dětské imaginaci. Kupodivu to fungovalo. Tajemství vody v akvarelu jí sdělili až o pár let později, když byl předpoklad že nezprasí všechny zdi a sama sebe :twisted:

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#35 Příspěvek od masar »

Tak tohle bylo pěkné vlákno. :wink:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#36 Příspěvek od rnbw »

Tiez sa celkom dobre bavim :D

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#37 Příspěvek od rezis »

Jsme to nějak nepobral. Zkusím to podle přísloví ráno. Ale nejsem si jist, že se něco na mém chápaní transformace 230AC na 14DC a pak 14DC přes trafo na něco změní.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Banda
Příspěvky: 1170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OV

#38 Příspěvek od Banda »

Crifodo píše: ... Jedni známí obdarovali svou malou holčičku vodovkama, ale zatajili jí, že vodovky potřebujou k plné činnosti kelímek s vodou (z praktických důvodů). Holčička šmrdlala suchým štětcem v barevných kotoučkách a veškerá malba se odehrávala v dětské imaginaci. Kupodivu to fungovalo. Tajemství vody v akvarelu jí sdělili až o pár let později, když byl předpoklad že nezprasí všechny zdi a sama sebe :twisted:
Crifodo, tak takhle dobře jsem se už hodně dlouho nezasmál :rofl:
Bomba příspěvek :prst:

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od workhard »

Nový nadporučík? :opravar:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“