Fast food ještě rychleji

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#31 Příspěvek od SMITH »

kevin_mitnick píše:mimochodem, kdyz uz se tady probira fast-food:


Vite co je opravdovy fast-food?

Pes bezici pres cikanskou osadu...
Hoblajs , to je HOT DOG .
:-) Nikdy neøíkejte, že nìco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udìlá to ! :-)
Úspìch je špatný uèitel. Kvùli nìmu si chytøí lidé myslí, že nemohou prohrát. (Bill Gates)

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#32 Příspěvek od kevin_mitnick »

SMITH píše:
kevin_mitnick píše:mimochodem, kdyz uz se tady probira fast-food:


Vite co je opravdovy fast-food?

Pes bezici pres cikanskou osadu...
Hoblajs , to je HOT DOG .
To az pak, kdyz toho psa nase mensina chyti...

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#33 Příspěvek od keemo »

Fast-food je kym ho nechytia
Ked ho chytia a zacnu tepelne spracovavat,bude z toho hot-dog :D
Edit-kevin ma predbehol :D

Návštěvník

#34 Příspěvek od Návštěvník »

Nemìla ta osada být vietnamská?

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od forbidden »

Anonym píše:Neměla ta osada být vietnamská?
Nebo somalska?

Zirafka
Příspěvky: 819
Registrován: 20 srp 2006, 02:00

#36 Příspěvek od Zirafka »

Je úplně jedno, jakou má kdo mentalitu či kulturu nebo "kulturu". Trápení zvířat je špatné vždy. Když už musí zvíře padnout kvůli potravě někoho jiného, tak to má být civilizovaně. Těm hajzlům bych přála stejný osud. Děs...

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#37 Příspěvek od Crifodo »

mám ten pocit že tlustý pes je čínská specialita a zaživa opalovaný pes je korejská specialita. Vietnamci, nebude to dlouho trvat, budou nejspíš žrát langusty a chřest a švýcarské sýry, při jejich pracovitosti cílevědomosti soudržnosti a schopnosti ojebávat nebo si kupovat náš daňový a legislativní systém.

Variola: civilizovaně je ošemetné slovo, tam kde kdysi pastevec podřízl ovci nebo bacil prase palicí, civilizace dneska chová zvířata v kotcích, krmí je kafilerním tukem a rybí moučkou a nakonec je veze bez pití a žrádla na jatka přes celou Evropu... ale civilizovaně. Proti tomu se má balkánský prase jako prase.

Zirafka
Příspěvky: 819
Registrován: 20 srp 2006, 02:00

#38 Příspěvek od Zirafka »

Civilizovaně v mém pojetí znamená, že to zvíře prostě zabiju tak, aby se zbytečně netrápilo a mělo to rychle za sebou. Zvířata se chovají pro jejich maso a všechno možné, tak to prostě je. Člověk je všežravec, tak to také je. Ale to co se poslední dobou děje, to je děs a hrůza. To vožení zvířat na jatka přes celou Evropu je téměř to samé, co dělají ta hovada na tom videu.

Jenže proti tomu ekologové a ochránci zvířat nic nedělají, to oni raději někde řvou o tom, že se někde nesmí stavět silnice, protože tam žije nějaký pitomý brouk co jinde není. Nechápu, tak se jezdí okolo, spálí se spousta paliva a smradu, ale brouk přežije... (možná)

Lidstvo se stejně v dohledné době samo zničí a pak si planeta a příroda konečně odpočinou.

navstevnik

#39 Příspěvek od navstevnik »

Neda mi, mal som raz priatela z Francuzska a ked mi popisoval ze v najdrahsich restauraciach si davaju jahnaci steak tak, ze sa zivemu jahnatu najskor odrezu nohy na steaky a az potom sa zabije. Ze vraj to maso chuti lepsie. Tak som mu povedal par irecitych slovenskych slov a uz nemam francuzskeho priatela. Takze nieje to len cina, vietnam ale taketo veci si "elita" dopraje aj v "civilizovanej" EU

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#40 Příspěvek od Crifodo »

To není jen elita, člověk se zkrátka buď nesmí zamýšlet nad některými věcmi a nebo by se měl zamýšlet důsledně :roll:
Je fakt že civilizace odsunula proces kdy se z chovného kusu stane vakuově balená porce nebo talíř v hospodě mimo zraky citlivých konzumentů. Trvat na nějakých humánních zásadách je hezké ale uplatnit je by asi znamenalo x-násobné zdražení produktů. Naopak, to že se procducentovi vyplatí taková šílenost jako převoz 1000km na jatka je proto, že chov je ekonomizován do krajnosti a zužitkujou se takový věci z kterých by se poučenému konzumentovi zvedl kufr.
Tady se někdo rozněžňuje nad rybkama na pánvi. Víte jak chytá rybář dravce a jak tu návnadu upevňuje na háček? :P
Smažit živý ryby je zvrácenost, ale takový celoživotní chov vlčáka v kotci 2x2m někde v autobazaru taky...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#41 Příspěvek od ZdenekHQ »

Crifodo píše: Trvat na nějakých humánních zásadách je hezké ale uplatnit je by asi znamenalo x-násobné zdražení produktů
Jaký x-násobný zdražení ? Prase krmený doma/na farmě v chlívku se doma/na farmě v klidu (pro něj) zabije a řízek z něj je prakticky stejně drahej, ale stokrát lepší než toho komerčního, stresovanýho, nasranýho. A že se musí víceméně za živa "vykrvit" ? Však proto dostane pořádnou po palici, aby o tom nevědělo a nechalo si to líbit, jinak by ten řezník i s vercajkem visel na přilehlé hrušce.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#42 Příspěvek od Crifodo »

nejsem odborník přes prasata, ale zkus si odhadnout náklady na individuální chov s hezkou slaměnou podestýlkou, fajnové krmení bramborama, kukuřičným šrotem, sekanýma kopřivama, slepice na dvorku s kurníkem, telátka u kravičky a odkojené kravím mlíčkem, versus ty velkochovy s krmením kafilerrní sračkou a bůhví jakou chemií. Nemluvě o vylepšení bilance tím, že se z jatek prodá prakticky všechno to, co kdysi hospodář zakopal nebo dal sežrat psovi. Takhle se peří a pařáty, paznehty a kdovíco hezky vyvaří rozemele nabarví a jaký jsou párky a lančmíty v Lidlu.
No a to se všechno dá započítat.
K tomu krmivo s antibiotiky a hormonama, po kterých zvířata rychle rostou a maso nabobtná vodou aby měl kus větší jateční váhu.
Dobrou chuť.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#43 Příspěvek od ZdenekHQ »

S tím lidl*m souhlasím, už dávno jsem pochopil, proč mám po 6 párcích za chvilku hlad, že kopyta, peří a paznehty nestrávím a tudíž si dám radši klobásu, co stojí kilo za kilo.

Ale pořád tvrdím, že praseti ani tak nevadí, že nechrochtá na jekoru, ale to, že mu těsně před smrtí zlomí nohu (což já jako požírač vepřových kolen často vidím) a ještě ho desetkrát kopnou do prdele.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Návštěvník

#44 Příspěvek od Návštěvník »

ZdenekHQ píše:S tím lidl*m souhlasím, už dávno jsem pochopil, proè mám po 6 párcích za chvilku hlad, že kopyta, peøí a paznehty nestrávím a tudíž si dám radši klobásu, co stojí kilo za kilo.
Klobása kilo za kilo? To je nìjaká podezøelá klobása, když i blbý párky z teska, obsahujou-li víc jak 40% masa, stojí hodnì pøes kilo za kilo.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#45 Příspěvek od ZdenekHQ »

No jo, ale ten párek v Tescu musí uživit dopravce,prodejce a ještě dvacet manažerů, u zdroje je vždycky levněji.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“