Reset baterie Acer TM2400

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#31 Příspěvek od rnbw »

Tazko. Je to lepene. Takze to mozes skusit v tom spoji rezat alebo postupne vypacit - ale nikdy vysledok nebude dobry.

Uživatelský avatar
brkon
Příspěvky: 32
Registrován: 15 dub 2007, 02:00
Bydliště: Česká Třebová

#32 Příspěvek od brkon »

Toho jsem se obával. dík. Nevěděl by někdo jak je ten konektor na té baterce zapojen. chtěl bych to zkusit použít na něco jinýho.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od hafca »

Lepší je to rozlousknout a vyndat články. Ty rozpojit, změřit, vytřídit a udělat si z toho svůj pack.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
brkon
Příspěvky: 32
Registrován: 15 dub 2007, 02:00
Bydliště: Česká Třebová

#34 Příspěvek od brkon »

To máš asi pravdu, ale já ji chci používat jako celek, a nabíjet ji v torze notesu.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od hafca »

Zbytečně si to komplikuješ. Jestli je velká a má články i paralelně, je víc než pravděpodobné, že některé jsou total pryč a zbytečně sebou berou i ty dobrý. Řekl bych že i rozměrově to moc praktické nebude.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
brkon
Příspěvky: 32
Registrován: 15 dub 2007, 02:00
Bydliště: Česká Třebová

#36 Příspěvek od brkon »

Zkoušel jsem ji u kamoše v jinem notasu stejné řady a ještě vydržel na baterce 3,5hod, původně něco přes 4hod. tak se mi ji zatim nechce kurvit, ja ji moc nepoužíval pouze jednou za 3 měsíce jsem ji dal dobít a zase schovat do skříně.

Uživatelský avatar
xtyo
Příspěvky: 141
Registrován: 06 led 2006, 01:00

#37 Příspěvek od xtyo »

zdravím, nemáte někdo scháma pinů na baterii? Nějak mi nefunguje a potřeboval bych proměřit jestli ji NTB nabíjí a kolik je na ní napětí. Zkoušel jsem různý kombinace piné na baterce a žádný napětí jsem nezměřil, tak proto se ptám

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“