pritelkyne mi nechce dovolit si koupit osciloskop

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

Re: diky vsem

#31 Příspěvek od forbidden »

electricman píše:budiz tento thread radou nekterym z budoucich nadejnych elektroniku!

E
No jak to tak ctu, tak spis vystrahou :?
Nechapu co lidi zene do vztahu, kdyz si nedokazou vzajemne tolerovat zajmy.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#32 Příspěvek od EKKAR »

Jo, tohle chce pečlivě mazat historii v prohlížeči a neukládat si v kompu hesla k jednotlivým navštíveným webům, jinak hrozí problémy. Ale fakt, pokud dělá "přítulka" takovýhle doslova dryje teď, copak udělá až na chlapa bude mít "papír"? Ne, z tohoto je pouze jedna cesta ven = kopanec do (_!_), ať si jde tyranizovat někoho, kdo si to zaslouží.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od forbidden »

Takovyhle podpantoflaky znam bohuzel dva. Nesmeju se jim do ksichtu jen proto, ze jim nechci ublizit. Ale je mi jich lito. Kdyz slysim vymluvy proc s nama nemuze na fotbal, tak...

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od zdenoeddie »

OMG takze uz i bez netu jo? :roll: ty vole ja by to rozkopal :lol:

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od Mourek »

Tak to je už trochu silný kafe, to ti čte poštu a prohlíží kapsy, ne? TAk to by si ta moje nedovolila, sice když sedím u PC tak nadává ale já už umím nevnímat a říkat jo jo. Tak to je lepší vyměnit přítelkyni. Jednou ukazovali v TV chlapa který má doma lvici v kleci a říkal že je to lepší než ženská, že jí stačí kus flákoty a podrbat za ušima.Něco je na tom pravdy.

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

Re: diky vsem

#36 Příspěvek od helios »

electricman píše:diky vsem za cenne rady - nejak se ale dohmatla i o tomto foru a ted sem uz i bez internetu na neurcito - budiz tento thread radou nekterym z budoucich nadejnych elektroniku!



Vyraz ju, kým je ešte čas. Časom ti zakáže všetko, nebudeš mať radosť zo života, len jednu nekonečnú depresiu. Sám som si to zažil, rozviedol som sa a neľutujem. Terajšia priateľka má pre moje záľuby pochopenie, dokonca mi pomáha... :wink:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

Re: diky vsem

#37 Příspěvek od mtajovsky »

electricman píše:diky vsem za cenne rady - nejak se ale dohmatla i o tomto foru a ted sem uz i bez internetu na neurcito - budiz tento thread radou nekterym z budoucich nadejnych elektroniku!
A to vám jako doma dělá POLICAJTA?? Člověče, vzpamatujete se dokud je čas!! Jestli to tak bude pokračovat dále, časem zjistí, že ten bačkora, kterého má doma, ji už nerajcuje a vymete s vámi, že jste to neviděl! A teď si nedělám legraci, ve svém věku už jsem cosi viděl a zažil.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od otakarv »

Milý "electricmane".Pročetl jsem celou tému a musím jen se všemi zdejšími (chlapskými) příspěvky souhlasit.Ženské jsou nevyzpytatelné bytosti,nikdy nemůžeš dopředu vědět,co je napadne nebo jak zareagují.Mi naopak zpočátku dopřála,koupila vytoužený měřák PU120,no co mám ale z toho,když mi to léta při každé příležitosti připomínala.Nakonec opravdu je radost z práce v (_!_),nervy tam jdou také a zbude Ti jen ta doživotní depka.
Když už Ti i ten internet zatrhla (mimochodem EKKAR má s tím mazáním úplnou pravdu),pokuď Tě k ní celkem nic neváže,jsi mladý tak "Buď rád,když Tí Tvá bota uvízne v její (_!_)."
Já vím,lehce se to píše,nebo řekne,ale život kolikrát dokáže nadělat starosti,to mi věř.

Uživatelský avatar
mc-vlada
Příspěvky: 330
Registrován: 24 čer 2009, 02:00
Bydliště: Brandýs nad Labem

#39 Příspěvek od mc-vlada »

Nevím, zda to původní tazatel myslí opravdu vážně. Když jsem se oženil, tak jsem hned začal stavět, půjčky atd. a všechny koníčky jsem obětoval (modelaření - auta, lodě, muzika, elektro, ale i na pivko jsem rád zašel....). Za prvé to bylo z důvodů finančních a pak jsem si myslel, že je dobré neubírat to rodině, dětem a takové hlouposti. Ničeho se nevzdávej úplně a pokud ten osciloskop opravdu chceš a potřebuješ a máš na něj tak do toho jdi. Dobrý pocity z toho, že jsi to neubral rodině ti ztracené chvíle u koníčků nevrátí a i když trochu ubereš rodině, oni to taky přežijí. Já, když už jsem na to přišel to praktikuju tak, že si na své koníčky většinu vydělám bokem. Mám děti rád, se ženou jsme 20 let, ale ty ztracené roky mě mrzí. A pravda je, že většina žen své požadavky jen stupňuje. Úmyslně píšu většina.

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#40 Příspěvek od kevin_mitnick »

Chlape UTEČ. UTEČ dokud je cas.

kdyz se takhle chova ted jako pritulkyne, nechci radsi ani domyslet jak se bude chovat jako manzelka.

Budiz ti varovanim spoluzakuv pribeh. Kluk se na jedne akci seznamil s holkou, ktera se uz tehdy projevovala trochu dominantne. Zamiloval se do ni a ona ho postupne donutila prerusit styky nejen s kamarady, ale i s vlastni rodinou. Zakazala mu volejbal s partou, zatrhla mu konicky. Musel se venovat pouze ji a jeji rodince. Jeho vlastni mama (ma jen mamu, tata zemrel) nesmela byt na jeho svadbe. Tu svadbu jsem jim tocil na video a uz tehdy jsem rekl, ze holce by se vic nez bile saty hodila kuze, vysoky boty a bic...
Chlap ma ted doma 120 kilovou furii, ktera mu ridi kazdy krok a kazdou minutu. Pokud se zpozdi na ceste domu, nasleduje trest. Dokonce ma zakazano i bavit se s kamarady. Kdyz chtel od ni odejit, nasli si ho v pronajatem byte "neznami pachatele" a poslali ho na mesic do spitalu. Od te doby musi doma delat "stojku" aby mu nezustala ani koruna "na blbosti" a manzelka mu kazdy den vydeluje pade nebo gastrolistek na obed...

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#41 Příspěvek od mihal »

Ty vole, tak to je huuste. Ako z hororu. Chlap si za to moze z casti aj sam, mal to odhadnut a vcas zdrhnut alebo zapocat s prevychovou. To same plati aj pre electricmana.

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#42 Příspěvek od Wolfik »

*kuňk*
nějak jsem na ty ženský ztratil chuť :?

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#43 Příspěvek od Bernard »

Protože se electricman už neukazuje, navrhl bych přesunutí jeho vlákna do sekce "Hvjezná pjechota" mezi příspěvky, které
obsahem přesahují možnosti toho fóra.
:cry:

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#44 Příspěvek od otakarv »

To:"kevin_mitnick" Tak mi po přečtení toho Tvého příspěvku běhá né mráz,ale hotový Sibiř po zádech.Tomu se snad ani věřit nedá,jak ten Tvůj kamarád dopadl.Vždyť na toto jsou přece zákony(Omezování osobní svobody atd.).Chudák ale asi má z té své čarodejnice pořádný respekt.Tá mu teda dělá ze života pořádné peklo.
To:"mihal" Po boji je každý generálem.Nic proti Tobě nemám,nevím,kolik Ti je a zdali si ženatý,ale z mládí jsem si zapamatoval jedno pořekadlo,které je velmi výstižné.Musím to napsat slušně a proto to tak dobře nevyzní:"Mužské přirození v ženském=rozum v )_!_(".Snad to většina pochopí.Když né,tak jedině přez SZ. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#45 Příspěvek od otakarv »

Bernard píše:Protože se electricman už neukazuje, navrhl bych přesunutí jeho vlákna do sekce "Hvjezná pjechota" mezi příspěvky, které
obsahem přesahují možnosti toho fóra.
:cry:
Když mu tá Xantipa přestřihla káble,tak co má chudák dělat? :cry:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“