Pochlubte se ježíškem

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#31 Příspěvek od jopo166 »

ja som dostal palicu a zosit a pero aby som pisal diktaty :D :lol: :wink:

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#32 Příspěvek od mtajovsky »

pajosek2 píše: ... KRONIKU TECHNIKY.Po rozvodu si ji uboze vzala ...
Ženské jsou v tomhle přízemní a mstivé. Pokud si usmyslí, že jim to patří, nenechají vám ani ve sklepě sklínku s okurky.

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od PvvS »

No ja si pral a dosta :)
Prvne jednu LCD Tv , takze konecne mam k cemu ty 8bity pripojovat.
A jako druhej darek krasnej zanet nosohltanu .A ten tedy stoji za to :lol: :lol:
Přílohy
lcd_tv_vga.jpg
(15.95 KiB) Staženo 41 x

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#34 Příspěvek od rnbw »

Este som dostal po Vianociach dva nefunkcne LCD monitory. Jeden uz funguje, v druhom to bude rovnake :)

Uživatelský avatar
6sense
Příspěvky: 9
Registrován: 05 lis 2009, 01:00

#35 Příspěvek od 6sense »

Heh, tak to se musím pochlubit i já :D, nejzajímavější a co sklidilo velký úspěch je kalendář ze Zoo Praha "Made in nature 2010" :D
http://www.zoopraha.cz/cs/co-vydavame/suvenyry
... ty první čtyři fotky... :D
U každýho měsíce je zvíře a co to zvíře vyrobí :D, to co vyrobí lze navíc odtrhnout a použít jako pohled :D
Po sedmi letech nebastlení se vracim k bastlení elektroniky... změn moc neni, ale jsou levnější součástky a už je skoro vše i v SMD :)

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od CZJKP1 »

Já jsem dostal anglický překladač OXFORD, a hodinářské šroubováčky made in china a 5 žárovek GU10 které mám bohužel v lampičce a mají ho.... životnost takže jsem jejich žrout

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#37 Příspěvek od keemo »

Taaak mame tu opat vianoce :D Tak prosim pani a damove :lol: (alebo damy a panove :?: ),pochvalte sa co ste dostali :?: Ja som uz stary cap,dostal som nejake bubaky,s polovickou sme si kupili nas prvy LCD TV a mam v plane si este urobit radost kupou noveho WC kombi a jeho naslednou vymenou :lol: Som to ale cvok zee :?:

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od zdenoeddie »

Zase zopakujem to co pred rokom, Vianoce sa konali cely rok, mam fajnovy Tesla gramofon, az dva dokonca, konecne aj lepsie repro, mini frezku, a hlavne ze som sa dozil dalsich Vianoc.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#39 Příspěvek od keemo »

Hehe som necakal ze "prva rybka" sa "chyti" tak rychlo :D ale je to pravda. Ako sme my na strednej hovorili v najtazsich situaciach: "Hlavne ze sme zdravi" :D

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#40 Příspěvek od kewin »

Ja som si letos na vanoce dostal asi 1500 korun papiry na vysokozdižny vozik. Papuče ponožky a nějake filmy na DVD :-) a ma mně dojit ještě kazzetak tesla SM 260 :-) a nějake drobnosti na magnetofony a videa :-) 8-)

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#41 Příspěvek od Cust »

Krom toho krásného šatstva přilítl toroid talema 2*15 V, a krásná krabice do 19" racku... :D
EDIT: Jo, málem bych zapoměl na dárek z nejkrásnějších - tulamórka :-)
Naposledy upravil(a) Cust dne 24 pro 2010, 22:02, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#42 Příspěvek od Hill »

"Jestli se kluci chcete zbavit tatínka, dejte mu knížku"... dostal jsem dvě: Mýty a legendy z celého světa a knižní vydání Weigelova Lipse Tulliana, co kdysi vycházel na pokračování v Mladém světě (kresby Kája Saudek). Tato knížka mi udělala největší radost - na hodinu a něco jsem přestal vnímat okolí a ta úvodní věta tohoto příspěvku mi došla až v okamžiku rozhodnutí doslabikovat si zbytek jindy.
Samozřejmě, ponožky jsem potřeboval, polštářek s bylinkami proti chrápání se hodí, stejně jako audiokazety Maxell C60 (každou zabalenou zvlášť), kdo ví, jak dlouho budou ještě k dostání... prostě hrajeme si na vánoce spíše praktickými drobnostmi. Nemusíme přece podnikat sebezničující nájezdy na obchoďáky jen pro to jediné datum a ještě v době, kdy tomu nutkání neodolá většina ostatních...
Pod stromečkem zůstala ještě hromádka balíčků (zítra přijedou mladí s vnoučaty).

PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#43 Příspěvek od PabloX »

Ja som mal klasiku - kozmetiku, ponozky, cestovnu tasku nech mam v com trepat veci na intrak...ale najviac ma potesil fotacik - moj po pade na zem odisiel a mama vyhrala dalsi tak to bola vec co sa hodila :)

Uživatelský avatar
honza637
Příspěvky: 526
Registrován: 03 pro 2004, 01:00
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

#44 Příspěvek od honza637 »

Zdarec, především je super že jsme to doma v pořádku přežili. Kosti z ryb v krku nejsou, nic nikde nechytlo, neodešlo a podobně.
Z úlovků je to košile, kravata, encyklopedie a "manuál" chování kočky domácí :lol:
To jest od členů rodiny, sám sobě jsem si udělal radost jako málokdy - koupil jsem si zesilovač Klotz 2x 600W do svého malého PA aparátku na vrchy :wink:
Kolik serverů jsi zničil, tolikrát jsi adminem.

Uživatelský avatar
sambiliong
Příspěvky: 711
Registrován: 13 dub 2005, 02:00
Bydliště: Praha

#45 Příspěvek od sambiliong »

Kromě jiných věcí jsem dostal tohle...
Přílohy
IMG_5836.JPG
(89.27 KiB) Staženo 31 x

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“