ZOH Vancouver - CANADA

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#31 Příspěvek od EKKAR »

A hrálo by se s každým silným soupeřem také jenom jednou - ona ta statistická matematika je neúprosnější, než se na první pohled zdá.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#32 Příspěvek od kokun »

PeteBurns píše:Čo znamená to Čobolsko? To som ešte nepočul :lol: Honzo, na tvojom mieste by som sa tak neradoval, pretože vyhralo Česko, nie Moravsko-Slezsko :wink:
Carel píše:Myslím si,že je to asi citát od majora Terazkina z Černých baronů"čo bolo,to bolo". :) Od toho ten "čobol",nevím.
Přesně tak (bral jem to jako recesi) - myslel jsem si, že na toto bude negativně reagovat hodně slováků - překvapivě ani jeden, zato několik "čecháčků" :roll:
Mj. - nebylo to myšleno (alespoň z mé strany) na slováky nijak hanlivě (i když - jsem si vědom toho - že to tak mohlo vyznít), naopak, já, který žiji přes 60 let na moravsko-slovenském pomezí, vycházím s našimi východními bratry víc než přátelsky - mám hodně dobrých kamarádů z druhé strany hranice (třeba v Nemšové, Hor. Srní, ...).
Žiji cca 8km (po silnici, dráze - přes "kopec" ještě méně) od hranic se Slovenskem (Vlárský průsmyk) - a naše město je vlastně příhraniční obcí. Část města (městská část Sidonie), byla jednou z těch "problémových" obcí, při rozdělování republiky. Kdy měly rodiny domek před potokem (na moravské straně) a třeba kadibudku, nebo zahradu za potokem, které připadly Slovensku. Nakonec se dělaly ty "handly" s jinou částí příhraničí (osada U Sabotů?), kdy se "čenžovalo" nějaké to území mezi Českem a Slovenskem :roll:
Pokud jsem se svým výrokem dotkl některých ze slovenskách kolegů (tu na EB) - který si o mně "myslel svoje", velmi se jim v tomto směru omlouvám - i když (jak jsem psal) překvapivě ani jeden z nich negativně nereagoval (ani přes SZ !!!). Ale konec konců, už mně tu za tu dobu (co se tu "vyskytuji") většina z Vás zná a víte, že si někdy "nevidím do huby" :cry:
Bylo to myšleno obdobně, jako s tím názvem "Vonncouver" (na který nereagoval ale vůbec nikdo), který ale z mé hlavy vůbec nebyl, a který jsem objevil na NETu. Vychází zřejmě (a určitě) právě z toho, že zrovna ten den vyhrála američanka Vonnová - a protože se mně ta "zkomolenina" Vancouveru tak líbila a inspirovala mně k tomu, abych si tam přidal také "něco svého".

Jinak zase max. souhlas s BIPOLARem tady:
BIPOLAR píše:Čo bolo, to bolo, ale terazky jsi majorom. Jinak upřímná gratulace :D . Teď si ale představ, kdyby nedošlo k rozdělení Československa, jaké by to bylo silné hokejové mužstvo, kdyby hráli ti nejlepší z obou států. Dovedeš si představit, kolik by to bylo zlatých medailí z OH či MS ?
Tady zese kolega cabernet "vystihl" skutečnost, že vlákno nabralo úplně jiný směr, než jsem původně zamýšlel :cry: :
cabernet píše:Tu vidiet, ako clovek nebude nikdy spokojny. Nie, aby ste sa tesili z vitaztva, ale bavite sa o koncesionarskych poplatkoch. Kto by to bol povedal, ze vo vlakne s nazvom ZOH... sa bude preberat tato tema. Mozno ani sam kolega, ktory vlakno zalozil.
Jinak ale přeji všem - jak příznivcům, tak i odpůrcům olympiády - vše nejlepší a nic ve zlém.
Ať se co nejvíce na olympiádě daří jak Čechům, tak i Slovákům (a zatím se to nevivíjí nijak špatně - z pohledů obou) :!: :wink:
A Slovákům velké gratulace za vítězství nad Rusáky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#33 Příspěvek od BIPOLAR »

Vše jasně kokune vysvětleno. Já jsem tu připomínku k Tvému názvu Slovenska psal právě proto, že jsem se obával negativních reakcí kluků ze Slovenska, ale jak je vidět, tak to brali s rezervou a to je dobře. :D
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#34 Příspěvek od Mysteri »

:lol: ide aj o to, kto a ako čo napíše. Toto bolo úplne v pohode a brali sme to ako taký priateľský ,,štuchanec" :agree:

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#35 Příspěvek od kokun »

Jsem víc než rád - však mně všichni znáte :agree: :beer:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#36 Příspěvek od BIPOLAR »

Cust píše:bohužel by se síla nenásobila dvěmi - na ledě je jen 5+1 hráčů :-)
To nikdo netvrdí, nenásobil by se počet hráčů, ale kvality :wink: .
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#37 Příspěvek od Cust »

krát 1,01?

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#38 Příspěvek od BIPOLAR »

Dám takový asi hloupý příklad. Jak jistě víš, tak hokej hrají 4 pětky (nepočítám brankáře), takže pokud spojíš 4 odpory 5W paralelně, tak je to vlastně 20W - to znamená v hokeji, že máš stejně silné pětky. Pokud je ale nemáš a to nemá žádné mužstvo, tak to máš stejné, jako by jsi zapojil paralelně např. 2 odpory 5W, jeden 3W a ten poslední 2W. A již je to jen 15W, což je ztráta výkonu 25%. V hokejové hantýrce to znamená - mít v mužstvu 2 výborné útoky, jeden dobrý a tomu poslednímu se říká údržbářský (zatím co je na ledě, tak si ostatní útoky odpočinou) , ale jak říkám, vše je jenom teorie :lol: :lol: . Tím jsem chtěl jen fiktivně naznačit, že např. doplnit těch 25% slovenskými nejlepšími hokejisty, by to mohlo být právě těch 20W :wink: .
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#39 Příspěvek od Cust »

jsou to hezké počty, ale stejně přehnané jako můj příspěvek výše... ;-)

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#40 Příspěvek od Mysteri »

A už sme opäť vo Federácií :lol: Prečo máte mať 75% a my 25% :lol: A, ešte, že vraj ,,doplniť",.... NO FUJ! :wink: Zaujímavé, že v Belehrade na ME ten pomer nebol zachovaný, a Vám to nevadilo :lol: Samozrejme, sranda! :beer:

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#41 Příspěvek od PeteBurns »

Veru veru, aj mne tie počty nejako nesedia :D Ešte tak podľa počtu obyvateľov, dajme tomu 66.6% voči 33.3%, by bolo celkom OK, ale dodnes mi nesedia tie percentá - Škoda, Liaz, Avia, Tatra, Karosa, Praga VS NIČ :!: No nebolo to vždy nejaké nefér :?: :twisted: :lol:

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#42 Příspěvek od Mysteri »

No, ALE! Zabudol si na TAZ! Š1203 :lol: A ZŤS Martin, Dubnica n/V: BVP /Bojové Vozidlo Pechoty/ :P A, čo ZŤS Detva: UNC, LKT... :lol: :lol: :lol:
P.S. Označenie tankov si už nepamätám.... :lol: A, pancier je pancier...Kam sa hrabe MBčka.... :wink:

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#43 Příspěvek od BIPOLAR »

Kluci jedny slovenský, tak já to změním :oops: . První pětka 3.Češi + 2 Slováci, druhá pětka 2.Češi + 3. Slováci, třetí pětka 3.Slováci + 2. Češi a konečně čtvrtá pětka 3.Češi + 2.Slováci. Všechny pětky jsou 5 Watové- :lol: :lol: :agree: .

Ale uznejte, kdyby bylo mužstvo složené z nejlepších hráčů obou států - tak to by byla doopravdy SÍLA ! Za trenéra bych navrhl Ivana Hlinku. :wink:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#44 Příspěvek od ZdenekHQ »

Češi opět dokazují, že stačí málo a na ledě usnou - viz Česko a Lotyšsko. Ani jsem se nemusel dívat na hokej, stačilo se ráno podívat na stav třetin a bylo jasný, že to opět bylo s odřenýma ušima. Takhle se o zlato nehraje !
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#45 Příspěvek od Crifodo »

O kterých Češích je řeč? :roll:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“