Jaký druh zapojení šesti BUP213 pro svářečku

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#31 Příspěvek od Sendyx »

Má to cenu ??

Uživatelský avatar
xxxEDISONxxx
Příspěvky: 273
Registrován: 01 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Šumava Prachatice tady je svět ještě normální v zimě bílý sníh v létě vedro ...

#32 Příspěvek od xxxEDISONxxx »

nojo nechcete mě pověsit na nejbližším stromě?Mé díky ovšem patří panu Artaban001 ten na to přišel ne Andrea ani ty chytráku proč jsi neporadil když bys mě tet nejrači zabil tak dál zjistili jsme že jsem udělal chybu ve schématu které chci vyhodit a nahradit plným mostem s bup213 a budičem s optickým oddělením má někdo z Vás nějaké osvědčené zapojení.

Uživatelský avatar
xxxEDISONxxx
Příspěvky: 273
Registrován: 01 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Šumava Prachatice tady je svět ještě normální v zimě bílý sníh v létě vedro ...

#33 Příspěvek od xxxEDISONxxx »

no pro mě ano chci svářečku mám tranzistory a mám chuť

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#34 Příspěvek od Andrea »

xxxEDISONxxx píše:má někdo z Vás nějaké osvědčené zapojení.
Má, se fázovým řízením, čtveřicí low side budičů a dvojicí budicích transformátorů. Ale to ty nechceš, to je na tebe moc spolehlivé. :roll:

Uživatelský avatar
xxxEDISONxxx
Příspěvky: 273
Registrován: 01 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Šumava Prachatice tady je svět ještě normální v zimě bílý sníh v létě vedro ...

#35 Příspěvek od xxxEDISONxxx »

já se nebráním ničemu klidně ať je to hodně složité max spolehlivé ten tranzformátor sem tam chctěl dát mám jeden 2x18V tak už mi sem dej něco osvědčeného prosím

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#36 Příspěvek od Andrea »

Myslíš, že za to cos tu převedl, ti tu jen tak vyklopím, jak udělat spolehlivý full-bridge měnič? Že ti tu na zlatém podnose naservíruju několik let tvrdě získávané znalosti a zkušenosti, které ty jsi tak hezky ohodnotil? Nas*at :!:

Uživatelský avatar
xxxEDISONxxx
Příspěvky: 273
Registrován: 01 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Šumava Prachatice tady je svět ještě normální v zimě bílý sníh v létě vedro ...

#37 Příspěvek od xxxEDISONxxx »

tak proč sem píšeš?????????????
stejně nic nemáš tak co?? :D
proč přispíváš do diskuze jen arogantními poznámkami prosím přečti si co jsem ti napsal víše ty podle všeho nechceš nikomu pomoct ty jen vysáváš toto forum a chodíš se sem jen pohádat tak do toho mě kočičko netahej hádej se někde jinde a s někým jiným nazdar.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#38 Příspěvek od Andrea »

Na Žďáááár.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#39 Příspěvek od rnbw »

Ten spravny clovek hovori o vysavani...

Odpovědět

Zpět na „Svářečky, UPS, nabíječe, měniče, zdroje, trafa a další“