Zapojení kamery.

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#31 Příspěvek od pole »

Ziavne si zle zapojil ten modulator.... Ten boost nebude asi vstup na napajanie. Booost znamena zvacsenie zosilnenie to bude len daky riadiaci privod zosilnovaca. Napajanie bude nasjskor to kde si nameral 11V

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#32 Příspěvek od stasek »

To jsme si asi nerozuměli, modulátor zůstal ve videu, připojil jsem pouze kameru. Připojil jsem ji na vývod Vout. Napájen byl tedy ze zdroje videa jak to navrhl výrobce. Mě jde spíš o to, kam zapojit tu kameru, tedy živý vývod. Zem přijde na kostru. Tedy jen ten jediný drát. Tak, aby to šlo a obraz byl nedeformovaný.On občas sice má tendenci se srovnat, ale v horní částti jakoby uhýbal.

Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#33 Příspěvek od pole »

No pokial si to nechal vo videu tak odpoj ostatne privody od videa okrem napajania (vypoj vsetko ale aby to slo v rezime TEST) Podla ma tie pripojene obvody videa robia ten bordel. Inak toto sa deje vacsinou ked je signal z kamery moc slaby alebo silny.

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#34 Příspěvek od stasek »

Zkusím, co radíš a uvidíme. Zatím díky.

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#35 Příspěvek od stasek »

pole, díky, měl jsi pravdu. Sotva jsem to vyletoval z plošáku a zapojil na jiný zdroj, už to jede naprosto perfektně. Ještě jednou díky.

Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#36 Příspěvek od pole »

OK to som rad... A ako to mas teraz zapojene. ?
Myslim ako sa vola vstup na ktora mas pripojene napajanie a ako ten na ktory mas pripojene video IN. Aby som vedel ked budem robit daco podobne .

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#37 Příspěvek od stasek »

Napájení je na vývod označený( Mod ), kamera na (Vout). Samozřejmě napájení mínus a kamera zem jde na kostru, tedy plechovou krabičku. Ještě zbývají piny (Aout) a (Boost) ty jsou nezapojeny. Antenní výstup modulátoru je připojen běžným koaxialem na ant. vstup televizoru. Nemá to chybu.

Uživatelský avatar
jopein
Příspěvky: 413
Registrován: 07 črc 2005, 02:00
Bydliště: Kostelec na Hané

#38 Příspěvek od jopein »

Aspoň dodatečně , nějak mi to uniklo :D ,sorry
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#39 Příspěvek od stasek »

Jopein díky, pozdě, ale přece. To je ten modulátor, který nejsem schopen zprovoznit. Možná je po smrti.

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“