Stabilizator 12V / 0,1A

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#31 Příspěvek od EKKAR »

"Polsky sesilovač" a "TRT" - no potěš koště, to je sbírka... No, řeknu Ti jedno - zahoď to do kopřiv (ŽIHĽAV) a kup pořádné zesilovače od normálního výrobce - ty polský šmejdy jsou stejně na digi nepoužitelný, kmitají jak blázni...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
dusan94
Příspěvky: 357
Registrován: 03 led 2008, 01:00

#32 Příspěvek od dusan94 »

Ocenujem tvoju mudrost, ale si vedle jak ta jedle.
Hovorime o antene, ze? To znamena ze antena "sito" a je tam polsky zosilovac. Je dobry, ma 15 rokov a aj na velku vzdialenost chytam dvb-t aj z rakuska, madarska.
Neviem, co trepes o digi???
Ja tu pisem o terestrialnom prijme..
Ale :D Fakt si mi pomohol, ci pobavil :)

Uživatelský avatar
xmurgi
Příspěvky: 402
Registrován: 23 dub 2007, 02:00

#33 Příspěvek od xmurgi »

Musis sa popalit asi na vlastnej chybe, ekkar ma pravdu. Kvality tvojho polskeho zosilovaca zistis v okamihu ako ti spustia niekde v okoli silny vysielac rozrastajucej sa siete slovenskeho dvbt. Staci jeden silnejsi miestny vysielac ktory ti zahlti zosilovac, ten sa ti potom odmeni totalne zasvinenym spektrom na svojom, vystupe. Z takto "kvalitneho" signalu sa uz nevysomari ani ten najkvalitnejsi dvbt tuner a ty sa budes prenaramne cudovat, preco ti to vcera islo a dnes mas tmu. Holt komu niet rady tomu niet pomoci, nadrabas si zbytocnu robotu aby si v buducnosti robil znovu rekonstrukciu.

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#34 Příspěvek od helios »

Mne na polskom geniálnom site stačilo, aby sa v okruhu 50 metrov objavil vysielajúci mobil a nasledovala digitálna tma. Pomohlo až vyhodenie zošilovača z antény a pripojenie na domový zosilňovač...
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
dusan94
Příspěvky: 357
Registrován: 03 led 2008, 01:00

#35 Příspěvek od dusan94 »

Trepete kraviny, pretoze v mojom okoli nie je ziadny vysielac az tak nablizko. Aj ked STV2 je zvaracka s vykonom, tak ja som v takom zapadakove, ze nema sancu.. A to len 30 km od BA.
Blava uz vysiela s max dvb t vykonom,...
Analog je pre mna nulovy, ten nedokazem prijat.
A NR rovnako uz vysiela na plny vykon :D
Tak si chlapci nastudujte, co aky vysielac dava do vzduchu :)))

Uživatelský avatar
pida_m
Příspěvky: 775
Registrován: 04 úno 2010, 01:00
Bydliště: Karlovy Vary

#36 Příspěvek od pida_m »

.. tak na tohle mám jen jednu odpovìï: chjo!
píïa

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#37 Příspěvek od Maskot »

dusan94 píše:..Neviem, co trepes o digi???
Ja tu pisem o terestrialnom prijme..
Ale :D Fakt si mi pomohol, ci pobavil :)
A jaky druh vysilani to tedy opravdu je kdyz ne "digi!?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#38 Příspěvek od EKKAR »

Nechce se mi citovat všecky předřečníky - takže jen řeknu: ZLATEJ OBRLAJTNANT...!!! On aspoň občas něco pochopil - to Dušánek s rokem výroby ´94 ho trumfne levou zadní... Moderatizátorům doporučuji LOCK, v tomhle vlákně (a spoustě dalších založených výše zmíněným "ADEPTEM") vůbec nemá smysl si třepit pysky...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#39 Příspěvek od keemo »

Kupodivu ja mam tiez na baraku "pša krev cholera" aj s "vyšilovačom"-po predchadzajucom majitelovi a prazske muxy na tom idu dobre,bez kociek...a ten "vyšilovač" som objavil nahodou ked som bol na streche,inak by som bol uz davno kupil Colorku,ako ste mi poradili.Ked ten polak exne,tak ju kupim :)

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#40 Příspěvek od Mysteri »

Nechcel som sa skôr zapojiť do diskusie, lebo som mal pocit o neznalosti v problematike a plieskajúcej puberte zadávateľa... :wink:
Ale EKKAR to vystihol za mňa na 100%!

Odpovědět

Zpět na „Poradna“