Velikost harddisků - jak malé disky jsou už na vyhození?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Burajko
Příspěvky: 1803
Registrován: 21 srp 2009, 02:00

#31 Příspěvek od Burajko »

Aj tak by neboli tresne stihatelny...Jedine keby mali dospeleho asistenta.Co nepredpokladam. :lol:
Už druhý krát strihám a furt je to krátke

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#32 Příspěvek od Crifodo »

Nech na hlavě, ještě pár let Eurosvazu a třeba se budem divit.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od CZJKP1 »

AD - staré nefunkční disky

nefunkční disky na vyhození nejsou, stačí vzít kladívko a majzlík a po rozmlácení je v něm slušně silný magnet, ze kterým jdou dělat psí kusy posledně jsem dva magnety spojil a řek mámě ať je skusí rozdělit jí to nešlo tak říkám ,,nešiko" a vzal sem jí to z ruky a vervou sem je odtrh od sebe až mi jeden vyklouzl z ruky a letěl po kuchyni a trefil hranu hrnku na stole jen se kousek hrnku vyštíplo :D

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#34 Příspěvek od rnbw »

Kladivo? :roll: Normalny clovek pouzije skrutkovac (vacsinou Torx).

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#35 Příspěvek od p32 »

Torx šroubováky jsou levné i pro nešiky s kladívkama :wink:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#36 Příspěvek od Crifodo »

Torxy na HDD jdou většinou povolit malým plochým šroubovákem, ty momenty nejsou nijak velké. K čemu jsou tam torxy dobré, mi není moc jasné, ale viděl jsem je i v lištách pro CYSY na zdi vrátnice...
Likvidovat zdravé HDD pro magnety mi nepřijde moc chytré. A z vadných se toho dá vytěžit víc, teda ne jako orangutan s kladivem :roll:

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#37 Příspěvek od Duvsan »

Nie som zrovna profík v oblasti, ale do čistých miest mi pripadajú Torxy a Imbusy- tie vraj majú tvrdené hlavy; ako najlepšie známe riešenie. Do špinavých miest trupkový šesťhran. Jediná chyba je, že pre každú veľkosť iný skrutkovač. To sa dá zmierniť vymeniteľnými násadami. Na krížáky treba tlačiť, z plochých drážok (systém Tesla) zase vylieza skrutkovač "za jazdy". Prepáčte BTW.

Uživatelský avatar
czatlantis
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 čer 2009, 02:00

#38 Příspěvek od czatlantis »

Crifodo píše: Likvidovat zdravé HDD pro magnety mi nepřijde moc chytré.
K čemu mi je 4-10GB HDD, když v PC doma všechny HDD mám a zálohy mám taky vyřešený.... :roll:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#39 Příspěvek od Crifodo »

takhle nějak uvažovali strejci, když měli doma náhradní AL4 do Philipse a v obchodech už přece začínaly novalový lampy a snad i první germanium :P

Uživatelský avatar
kaja10
Příspěvky: 1
Registrován: 02 bře 2009, 01:00

#40 Příspěvek od kaja10 »

CZJKP1:
nefunkční disky na vyhození nejsou, stačí vzít kladívko a majzlík a po rozmlácení je v něm slušně silný magnet, ze kterým jdou dělat psí kusy


JJ a nejlepší je ten magnet přilepit zespoda na vodoměr a hned ušetříte na účtech za vodu :-) :-) :-) :-)
S elektroměrem a plynoměrem neodzkoušeno protože ty máme v baráku na společný chodbě a tam by si toho někdo mohl všimnout...

Uživatelský avatar
czatlantis
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 čer 2009, 02:00

#41 Příspěvek od czatlantis »

kaja10 píše: JJ a nejlepší je ten magnet přilepit zespoda na vodoměr a hned ušetříte na účtech za vodu :-) :-) :-) :-)
ty novější se už myslím ovlivnit nedají

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“