Taky jste dostali obálku o výhře Readers Digest?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jiri_REZEK
Příspěvky: 165
Registrován: 02 bře 2007, 01:00
Bydliště: Ostrava-Výškovice
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od Jiri_REZEK »

Jo,přesně tak,jak zde uvádí Masar,právě i mě tenhle balíček kdysi přišel a nebyl to Doporučenej,prostě Mi jej Poštovní doručovatelka předala a nic Jsem nikde nepodepisoval,takže je mám zcela tzv. v paži !
EXA

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#32 Příspěvek od EKKAR »

Jiri_REZEK píše:...prostě Mi jej Poštovní doručovatelka předala a nic Jsem nikde nepodepisoval,takže je mám zcela tzv. v paži !
Potom klidně i hlouběji.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
piitr
Příspěvky: 1003
Registrován: 19 říj 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od piitr »

Já myslím, že ani není třeba lhát, že jsem balíček nedostal. Přečtěte si v občanském zákoníku (http://www.onlinedata.cz/zakony/40_1964.asp) §44 odst. 1 a §53 odst. 9. Myslím, že je z toho jasné, že nemusíte dělat vůbec nic.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od ZdenekHQ »

Zas jeden vtipný mail :
Od Robert Morris,

Pozornost den, ja jsem pan Robert Morris, Relationship Manager NatWest Bank plc, zde ve Spojenem kralovstvi. Ja jsem Vas kontaktovat na vzajemne vyhodnem obchodu s presvedceni, ze jste nezradi me na konci. Behem auditu bankovnich uctu a sluzeb nasi banky; jsem zjistil, vkladoveho uctu, ktere nebyly v provozu delsi dobu. Muj diskretni setreni ukazuje, ze majitel tohoto uctu byl American David Watkins, multi-milionar ropa Merchant, byl obeti hurikanu Katrina v srpnu 2005. Az do ted, nikdo nevi o jeho bankovnim uctu u NatWest Bank a memu dalsimu setreni prokazalo, ze zemrely nejblizsi rodina take zemrel v tragedii. Tento ucet ma GBP18.3 Million (osmnact milionu tri sta tisic Britska libra) pouze.

I vas kontaktovat jako cizinec sjednat s vami prevod z vynosu z tohoto uctu do naseho pristiho auditu. Pokud banka vedeni zjisti, ze tento ucet byl latentni pro tyto dlouho, bude zmrazen, a penize budou vraceny na bankovni pokladny, jako nevyuzita verejnych prostredku. Proto chci, abys kandidoval jako "zahranicni prijemce". Potrebuji vasi plnou spolupraci, aby se tato transakce fungovat perfektne, protoze vedeni banky je pripravena schvalit okamzitou platbu na toho, kdo ze bude prezentovan jako prijemcem techto penez. dokonaly prenos strategie by byt zavedena ve tvem jmenu pravne, tak, ze nikdo nebude podezirat sve naroky.

Se svymi pozicemi a vliv zde, tyto penize budou re-profilovane na vas prospech a prevedeny na zahranicni bankovni ucet / s budete jmenovat, ale ujisteni od vas, ze tyto penize zustanou v bezpeci vasi peci az muj prichod se pripojit si pro zajisteni muj podil. Pro vasi ucasti v teto dohode, obdrzite 40% z celkove castky. Laskave povazuji tuto nabidku ihned a poslete mi vase informace takto; Vase cele jmeno, kontaktni adresu a Vas primy Mobilni telefon cislo, aby me znovu profilu fondu na vase jmeno jako dedic prijemce. Nevahejte zavolejte mi pro dalsi diskusi a pokyny o tom, co se od vas ocekava. Budu pocitat vas smysl pro tajemstvi, aby se zabranilo riskantni expozice teto dohody, s ohledem na citlivost a velikost tohoto projektu. Odpovezte prosim na muj soukromy mail:

Jsem uzkostlive tesime se na nalehave reakci, takze muzeme zacit.

S pozdravem,
Robert Morris
Relationship Manager,
NatWest Bank plc.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#35 Příspěvek od jandu »

Bóže, to ešte beží?!
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#36 Příspěvek od ok1hga »

jandu píše:Bóže, . . . ?!
Bóže, oni Ho ještě nezavřeli ???

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#37 Příspěvek od Hydrawerk »

Taky jste dostali obálku o výhře Readers Digest?
Jasně, mnohokrát, ale po důkladném přečtení se z toho vyklubala jenom možnost zařazení do soutěže... Jinak výtvarně-typografická stránka byla dost promakaná, někdo si s tím dal fušku... Stejně to letělo do smeťáku.

Uživatelský avatar
breta1
Příspěvky: 3454
Registrován: 09 zář 2005, 02:00

#38 Příspěvek od breta1 »

Přemýšlel jsem, co by se stalo, kdybych na ten papír nic nenapsal, ale dal tam výtěr stolice a poslal zpět? (a kdyby ten nápad mělo vícero?)

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#39 Příspěvek od Killroy »

Jak už jsem tady jednou napsal, tyto různé výhry a podobně zásadně nevyhazuju, ale poctivě jim je vracím.. :) Nicméně jejich hrazenou odpovědní obálku řádně našlapu vším co mi od nich přišlo, plus dalšími prospekty a jinými krávovinami co se najdou ve schránce. A pěkně nadité, hodně tlusté a těžké, jim to potom odešlu zpět. Funguje to - protože zatím jsem od žádné takové firmy nedostal nic znovu. :wink:
Já vím, že na poštovné mají paušál a tyhle jejich náklady ve výsledku stejně rozpustí na zisku z nějakého hlupáka co se nechal zlanařit, ale bohužel..
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#40 Příspěvek od Hydrawerk »

Osoba blízká často dostává dopisy od různých nadací, co žebrají o peníze... :?

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#41 Příspěvek od ZdenekHQ »

To jsou taky experti, dříve bylo "stačí nám 30Kč měsíčně" , potom "stačí nám 300Kč měsíčně" a teď už "minimální výše jednorázového daru je 100.000Kč".
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#42 Příspěvek od weed_smoker »

keemo píše:Maju odkial zistit od koho sa to vratilo?Ak nie,staci trochu nejakeho jemneho bieleho prasku a to bude v RD cirkus ked to otvoria :lol:
Tak přesně to se mi náhodou stalo s CORLUXem.Ten světlemodrej kartonovej balíček ležel na stole a jak tam kámoš balil brko,napadalo trochu marihuany dovnitř tím otvorem,kde je adresa příjemce(chybí v něm totiž celofán).Pak jsem to šel na poštu vrátit a tejden na to mi volali z Prahe,že kvůli mě málem průser a dostali pojeb ze Švajcu,v zásilce prej drogy :lol:

Na RD jsem jenom jednou zavolal,představil se jako můj otec a pověděl jim,že "já jako takovej" jsem už měsíc po smrti rakovinou.Od tý doby z RD nic nechodí a CORLUX chodí jenom ségře.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“