Orava 4452A, rezistory na pozicích R541 a R542

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od otakarv »

Na posun obrazu tam je trimr, tím si obraz usadíš jak má být.To zvlnění bude způsobeno špatnou filtrací ŘKS,vyměň příslušný elyt.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#32 Příspěvek od Atlan »

Zle zom sa vyjadril no zvlnenie take mierne ciky caky na lavom a pravom kraji pricom v pravo je viac hore skosene aj to je vidno len pri teletexte so settob boxu. Skor mi vadi ze pri tmavej scene a potom svetlej sa zmnei poloha logaposun o caa 3mm mozno viac tj meni sa rozmer obrazu. Je to normalne ?

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#33 Příspěvek od Atlan »

Dufam ze uz vas otravujem posledny krat... Telka poskladana vyskusana funguje ... ale akosi som si nevsimol takuto vec. Popridani jasu obraz ztmavne namiesto toho aby sa rozjasnil... Asi som mal to UG2 nastavovat pri plnom jase ? s tym ze by pri prepnuti programu ked sa objavi OSD neztmavil obraz... Niekde som tu docital ze mam tocit dovtedy kym neuvidim spätne behy ? (to sa tyka tiez opri plnom jase alebo ako ?)

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#34 Příspěvek od KUBO »

zapni telku, prepni na AV, daj jas naplno a nastav Ug2 tak, že keď sa ti zobrazia spätné behy tak trocha pootoč trimrom naspäť aby ich nebolo vidieť.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#35 Příspěvek od Atlan »

ok nastavene. Snad to bude v poriadku ked to uz nejaky tyzden chodi. Tymto dakujem zucastnenim za rady. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“