Rádio 5000 RDS (Ford Fiesta) zapojení

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pepe363
Příspěvky: 171
Registrován: 30 srp 2009, 02:00

#31 Příspěvek od pepe363 »

TAK UŽ TO HRAJE !! napájel jsem se na cestu mezi broukem pro zpracování zvuku z kazetové mechaniky a audioprocesor. hraje to =) Akorát pozoruji problém-při zvýšení nebo snížení hlasitosti o jeden stupeň v reproduktorech lupne =(

Uživatelský avatar
cmato
Příspěvky: 1
Registrován: 08 dub 2011, 02:00

#32 Příspěvek od cmato »

pepe363 píše:TAK UŽ TO HRAJE !! napájel jsem se na cestu mezi broukem pro zpracování zvuku z kazetové mechaniky a audioprocesor. hraje to =) Akorát pozoruji problém-při zvýšení nebo snížení hlasitosti o jeden stupeň v reproduktorech lupne =(
Tiez som riesil ten isty problem, signal som napojil nedaleko obvodu pre spracovanie zvuku, ma trosku vacsie SMD kondiky, ktore su hned vedla toho integraca, a este som na "spinac kazety" v mechanike pripojil kolikovy vypinac, ktory funguje ako prepinac medzi radiom a vstupom (kazetou)... Ten prepinac je koliskovy http://www.sos.sk/?str=371&artnum=426 pekne zapasoval do "otvoru" pre kazetu, takze som nemusel robit ani ziadne mechanicke upravy... To miesto pripojenia som hladal tak, ze som zapol kazetu... a dotykal sa roznych miest na DPS, tam kde to najlepsie brumilo :D tak som sa pripojil...

Co mna trapi je ze mi prestalo ist radio, davnejsie zacalo blbnut par minut po zapnuti (asi sa zohrialo), ale teraz, uz nejde vobec, nic nevie naladit, a ak aj nahodou nieco naladi, tak viacmenej iba sumi... predpokladam ze nieco bude s tunerom... asi nejaky kondik, ma s tym niekto skusenost ze co konkretne?

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od workhard »

Proletuj ten tuner, bývají tam studeňáky, hlavně na cívkách.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“