Philips 32PFL5522D/12, chassis LC7.2E LA

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#31 Příspěvek od 555 »

dám vědět:-)ovšem stejně tipuju že to bude v uC,ale nebudem předbíhat...tím bych skončil asi.. :cry:
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#32 Příspěvek od kozoka »

Trident procak je vadný

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#33 Příspěvek od 555 »

pane kozoka...vypadáto tak i podle mého měření na '99procent uC ko:-(a da se nekde
sehnat??ja vim ze jsem nenapsal presne oznaceni,ale pan kozoka urcite vi:-)
zitra vecer prijedu domů,tak sem opíšu celej typ uC
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#34 Příspěvek od kozoka »

ty procaky jsou dělané na zákazku pro Philips a daný model, možná z Philipsu ale cena bude vysoká, takže bych doporučoval mrknout na ebay nebo vytáhnout lcd panel a použít ho do jiné televize

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#35 Příspěvek od 555 »

tady zrovna je :

http://www.ebay.com/itm/SVP-CX32-7332-L ... 0894148679

ovšem ja nemám účet na ebay ani pay pal nebo co tam je potřeba :roll:
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
Santyr
Příspěvky: 116
Registrován: 04 čer 2005, 02:00
Bydliště: Moravské Budějovice

#36 Příspěvek od Santyr »

Zdravím všechny přítomné.
Myslím, že mohu svůj příspěvek napsat do tohoto tématu, protože se jedná o stejný typ LCD, pouze s panelem 26 palců. Televizi jsem dostal, tak nevím jak se do popsaného stavu dostala. Po zapnutí se panel rozsvítí modře a objeví se népis Digital TV. Televizor reaguje pouze na tlačítko zapnout/vypnout a regulace hlasitosti up-down. Jde to i z DO i na televizi. V návodu jsem nic o tomto stavu TV nevyčetl. Nevím, jastli se nejedná např. o nějaký hotelový mód, nebo je to závada. Můžete poradit.
Předem děkuji.
Santyr

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#37 Příspěvek od KUBO »

Je to preložené googlom, možno pomôže

Skúste obnoviť TV:

Zapnite televízor a prepnite na akúkoľvek analógového kanála.
Na televízora: Stlačte a podržte tlačidlo MENU.
Menu sa zobrazí obrazovka na displeji.
Nepúšťajte tlačidlo MENU, kým Obrazovka menu zmizne.
TV bude prázdna po dobu asi 60 sekúnd a potom zobrazí počiatočné nastavenie obrazovky.
Postupujte podľa pokynov na obrazovke znovu naladiť televízor.

Ak to nefunguje, potom je problém pravdepodobne voľné plochý kábel alebo hlavné malé signály doska vnútri televízora.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
Santyr
Příspěvky: 116
Registrován: 04 čer 2005, 02:00
Bydliště: Moravské Budějovice

#38 Příspěvek od Santyr »

Vůbec mi nejde přepínat mezi digitálem a analogem. Jsem stále v digitálu. Kanály nejde vůbec přepínat taky. Kromě toho jak jsem psal v prvním příspěvku mi na DO jdou ještě tlačítka pro umčení zvuku a změnu formátu obrazu. Ostatní pouze vysílají (bliká led na televizi), ale žádná odezva.

Santyr

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#39 Příspěvek od KUBO »

Skúsiť podržať tlačidlo MENU na televízore dlhšie ako 5s.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
Santyr
Příspěvky: 116
Registrován: 04 čer 2005, 02:00
Bydliště: Moravské Budějovice

#40 Příspěvek od Santyr »

Zkoušel jsem. Nic se nezměnilo. To menu tam nedostanu. Chtělo by to nějaký restart.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#41 Příspěvek od KUBO »

Ako zmeniť systém PIN kód?


V digitálnom režime, stlačte tlačidlo "DIGITAL" tlačidlo na diaľkovom ovládači pre zobrazenie menu nastavení.
Stlačením kurzorového tlačidla hore / dole obmedzením prístupu a stlačte kurzorové pravé tlačidlo.
Keď sa zobrazí správa Prosím zadajte svoj ​​SYSTÉM PIN CODE sa objaví na obrazovke, zadajte svoje osobné PIN kód zadajte prístupový obmedzenia ponuky.
Poznámka: Ak ste zabudli svoje osobné 4-miestny PIN kód, zadajte univerzálny kód (0711).
Stlačením kurzorového tlačidla hore / dole tlačidla Zmeniť kód PIN a stlačte kurzorové pravé tlačidlo.
Zadajte svoje osobné 4-miestny PIN kód, potom sa váš nový 4-miestny kód PIN a znovu zadajte nový 4-miestny PIN kód znova
Stlačte tlačidlo "OK" tlačidlo pre potvrdenie zmeny a nové 4-miestny kód PIN je teraz aktívny.
Stlačte tlačidlo "DIGITAL" raz tlačidlo pre opustenie menu.
Poznámka: Ak ste zabudli svoje osobné 4-miestny PIN kód a pri použití univerzálny kód (0711), bude systém pin kód obnoviť na predvolené kódu (1234) potom, čo ste vypli televízor a zapol ho znova.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
Santyr
Příspěvky: 116
Registrován: 04 čer 2005, 02:00
Bydliště: Moravské Budějovice

#42 Příspěvek od Santyr »

Po stlačení tlačítka Digital se mi nic neobjeví, zkoušel jsem i různé kombinace s tlačítky kurzoru, ať již tlačenými postupně po tlačítku digital, tak i společně s tlačítkem digital.
Zatím jsem se do toho nedostal.
Santyr

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#43 Příspěvek od KUBO »

Prečítal som dosť na nete a niekto odporúča držať stlačené tlačidlo MENU na TV dlhšie ako 20s.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
Santyr
Příspěvky: 116
Registrován: 04 čer 2005, 02:00
Bydliště: Moravské Budějovice

#44 Příspěvek od Santyr »

Koukám, že přišly dva stejné příspěvky. Vypadává mi internet a tak jsem nevěděl jestli to poprvé odešlo. Těch dvacet vteřin jsem to ještě nezkoušel. Tak dlouho jsem to nedržel. Vyzkouším.
Santyr

Duplicitní smazáno. Killroy

Uživatelský avatar
Santyr
Příspěvky: 116
Registrován: 04 čer 2005, 02:00
Bydliště: Moravské Budějovice

#45 Příspěvek od Santyr »

Nepomohlo to ani držet celou minutu.
Santyr

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“