PC s MB MS9107c -prilepeny procesor.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#31 Příspěvek od Andrea »

Já mám s tím přehazováním disků nejednoznačné zkušenosti. Třeba přehazování mezi 4 deskama (s různým chipsetem) bez problémů a na páté nenaběhne ani nouzový režim, po chvilce nabíhání následuje restart. Například to dělalo při přehození z desky s Intel procesorem na desku s AMD.

Uživatelský avatar
jarda
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 925
Registrován: 01 led 2012, 01:00

#32 Příspěvek od jarda »

Klasika. Pro jistotu odpoj Tvůj disk a na jeho místo dej ten starý, který máš /pro XP alespoň 4 GB/ a spusť instalaci nabootováním z CD, zruš původní partice, vytvoř jednu novou /celý HDD/ a pokračuj

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#33 Příspěvek od tiktak1953 »

Jarda diky,tomu som porozumel aj ja,mozno mi to niekto skusi,Cav Ja sa na to musim poriadne pripravit,aby som sa nato dal!

Uživatelský avatar
jarda
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 925
Registrován: 01 led 2012, 01:00

#34 Příspěvek od jarda »

Proto píšu - odpojit původní disk a dát ten starý, aby ani náhodou... a to zvládneš sám, nemáš tak co smazat. Takže pome, hned :D

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#35 Příspěvek od tiktak1953 »

Jardo, teraz riesim pripojenie stvrteho PC na internet,potom zahrada(ak das email,poslem ti obrazky zo zahrady ako som uz mnohym poslal,budes cumet,cakam ci chces)aj tak som ti velmi rad, ze davas take vyborne rady,co nie kazdy robi,Caaaáv!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“