Zmena velkosti HDD

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#31 Příspěvek od kbulda »

jardo,
Když jsi brigádoval na EMĚ, tak já už jsem živil rodinu.

Uživatelský avatar
jarda
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 925
Registrován: 01 led 2012, 01:00

#32 Příspěvek od jarda »

Mám zásobu HDD, i 20 MB, a opravit se dá s trochou dobré vůle a znalostí v podstatě vše. I pod DOS, stále ho mám. Poslední verzi. A W od 3.0 všechny, bez toho by to nešlo. A i Novell mi zbylo skladem, na FDD...

edit kbulda: Tu jsem byl ubytovaný http://www.hornipocaply.cz/ a měl jsem větší plat, jako mistr, protože jsem byl na studentské dani, a z měsíce jsem měl jen jednu neděli volno, potřeboval jsem na roční provoz na škole. 12-16 hod. denně.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#33 Příspěvek od rnbw »

PCmaniac99: Vobec to nie je divne. 32GB bug bol vo vsetkych starych Award BIOSoch. Jednalo sa o pretecenie pri deleni - prejavovalo sa to tak, ze BIOS zamrzol pri vypise tabulky s diskami...

Uživatelský avatar
jarda
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 925
Registrován: 01 led 2012, 01:00

#34 Příspěvek od jarda »

Žel nenapsal MB, typ HDD, datum BIOS... takže hádáme a hádáme se. :D

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#35 Příspěvek od Jancis1 »

Ide o PC MMC103 Siemens. Myslím si že nebolo ani treba napísať konkrétny typ, pretože je to v podstate jedno na aké PC to je alebo ak vieš poraď ako to inak obísť pri tomto konkrétnom type. Ja som nepísal že v HDD je bios, ale že keď tam dám disk s veľkou kapacitou tak na obrazovke sa nezobrazí vôbec nič, ako keby tam bola hardwarová chyba a nedostanem sa ani do biosu. Rnbw, Andrea majú pravdu a ešte raz im ďakujem a aj ostatným čo napísali a mrzí ma to že to prešlo do osobných útokov.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#36 Příspěvek od p32 »

Tak ono to nepřešlo do osobních útoků. To se jen malej Jarda potřeboval předvést. Efektivnost jeho přispěvků se hrozivě blíží k jednomu skoro k věci a deseti o ničem. Nechápu, co má s tímto problémem společné typ MB, BIOSu atd.

Jinak to Andrea napsala hned tak, jak to máš řešit. Možná to je jen jeden případ a stačil by to rovnou nějaký 10 GB HDD. Pokud by stačil jen stejně velký HDD, tak zde inzeruj, že ho sháníš a určitě se najde nějaký majitel, co ho za poštovné pošle.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#37 Příspěvek od Crifodo »

a nešlo by pro pacienta zřídit nějaký historicko exhibiční vypolstrovaný chlívek, něco jako měl svého času Kolesa?

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od jjilek »

Můžu Ti nabídnout přímo 10GB nebo také menší.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#39 Příspěvek od rnbw »

Crifodo: To by som vynechal a rovno presiel na dalsi krok, aj tak to k nemu nevyhnutne smeruje.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#40 Příspěvek od keemo »

@ Jancis: Mam doma kopku starsich hdd, mozem poslat, buduci tyzden som v bratislave, tak prehrabem a dodam info

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#41 Příspěvek od dj_Paul »

Osobně bych do opravy,na kterou musím dát záruku,použitý díl nedal.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#42 Příspěvek od keemo »

Pozri sa... Je na nom ako sa vyjadri...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#43 Příspěvek od rnbw »

Ked tam nedas Maxtor, skontrolujes SMART (ci tam nie su pending a realokovane sektory) a tiez cely povrch disku (precitat kazdy sektor), tak to vydrzi. Do jedneho serveru som pridaval druhy novy disk a urobil som RAID 1, keby nahodou ten stary disk odisiel. No a o pol roka som menil ten novy :D
Naposledy upravil(a) rnbw dne 02 říj 2012, 13:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#44 Příspěvek od keemo »

Maxtora snad doma nemam:-D vacsinou WDcka myslim...

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#45 Příspěvek od PotPalo »

Ale ja mám. 10 GB Maxtor model 91021U2. Ak by bol záujem, napíš mi SZ, prebehnem ho scandiskom a pozriem na SMART.
rnbw píše:Ked tam nedas Maxtor, skontrolujes SMART . . .
Nejak ti to nesedí :lol: Alebo myslíš že Maxtor NIE, akýkoľvek iný je OK? :upset:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“