Veškrna Ruzyňský

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#31 Příspěvek od Bernard »

To jsou paradoxy!

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#32 Příspěvek od Hydrawerk »

Řekl bych, že dokud můžeme svobodně pomlouvat např. Havla, je tu ještě demokracie. :roll:
Jinak tohle je známý...
Obrázek

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#33 Příspěvek od BIPOLAR »

Potvrzují se stále více má slova ze začátku diskuze - mám velikou radost, jak ten duch V.Havla některé diskutéry, více a více straší ! :lol: :lol: :lol:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od ZdenekHQ »

Milan121 píše:pan Petránek je Osobnost,velký Člověk
Jsou lidé, co ho ze srdce nenávidí. Ale tak už to u silných osobností chodí, stejně jako u Havla, taky byl sám sebou, ať už je na to názor jakýkoliv.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#35 Příspěvek od Crifodo »

Petránek je bezesporu profesionál, zralý člověk s nadhledem a poctivý novinář ze staré školy, nemá potřebu si nahánět sledovanost bulvárními metodami. Jeho spektrum znalostí je veliké, a když mu nějaké téma nesedí nebo se do něj nechce pouštět, řekne to na rovinu a nekličkuje, což jsem kdysi v rozhovoru s ním zažil a oceňuju na něm.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#36 Příspěvek od p32 »

Mám dojem, že duch Havla tady straší pouze ty, co mají nějakou potřebu ho stále obhajovat. Já si ho pamatuji jako alkoholika, který byl ochoten přistoupit na to, že bude dělat loutku na hradě a veřejně aspoň 3x lhal (nebo spíše jen kecal), že nebude dále tou loutkou, když atd. atd. Přitom ho pŕed 89. rokem z diskutérů odtud neznali možná ani tři dohromady. Už aby tam byl další alkoholik, co se musí držet stromů, aby nespadl. :wink:

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#37 Příspěvek od kevin_mitnick »

Kdyby podle Havla byla pojmenovana palirna, nebo hospoda, docela bych to pochopil. Ale letiste??

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#38 Příspěvek od fredis »

O tom, jaký to byl chartista a "dobrý člověk" a jak svým kamarádům chartistům pomáhal když byli v nouzi a prosili ho o peníze, se obsáhle psalo celkem nedávno. A některé věci mi celkem braly dech. K výroku jeho bývalého kamaráda Karla Kryla - Vašku jsi prase, který pokud se pamatuji měl padnout někde u soudu, není co dodat. A Ti co nemají krátkou paměť ví. Chce se mi blejt, velebnosti :evil: .

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#39 Příspěvek od ok1hga »

p32 píše:. . . Už aby tam byl další alkoholik, co se musí držet stromů, aby nespadl. :wink:
. . . a pojedeme dál, močálem černým, kolem bílých skal.
Naposledy upravil(a) ok1hga dne 07 říj 2012, 22:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#40 Příspěvek od Crifodo »

fredis píše:K výroku jeho bývalého kamaráda Karla Kryla - Vašku jsi prase, který pokud se pamatuji měl padnout někde u soudu
Ten výrok pochází od Petra Cibulky, v kauze týkající se zveřejnění seznamu spolupracovníků. Nekomolte prosím historii, Kryl by to formuloval určitě s větší noblesou a ve verších.
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/ ... cie-220832
Naposledy upravil(a) Crifodo dne 07 říj 2012, 22:05, celkem upraveno 1 x.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#41 Příspěvek od p32 »

Občas dojde k omylu v citátech, ale Karel Kryl - tak to byla osobnost, které bude stále škoda i kdyby ho někdo v médiích i pomlouval.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#42 Příspěvek od ok1hga »

p32 píše:Občas dojde k omylu v citátech, ale Karel Kryl - tak to byla osobnost, které bude stále škoda
. . . už je a i nadále bude

Demokracie rozkvétá byť s kosmetickou vadou

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#43 Příspěvek od BIPOLAR »

Je až zarážející, jak některým lidem vadí přejmenování jenom jednoho objektu po V.Havlovi - asi jsem už natvrdlej, ale potom nechápu, jak se mohl 41 roků slavit těžký alkoholik a člověk prolezlý syfilidou, K.Gottwald.
Po něm se pojmenovaly ulice, náměstí a dokonce i město (zlíňáci hodně skřípali zuby), stavěli se jeho sochy i na stokoruně byl vidět ! To vám ty roky nevadilo ?? V.Havel ruce od krve neměl, ale K.Gottwald ano. 8O
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#44 Příspěvek od ok1hga »

BIPOLAR píše:V.Havel ruce od krve neměl
. . . ale úplně jistý si nejsi, viď . . .
něco si přečti, třeba tady, nebo i tady a zkus hodnotit . . .

. . . někdo by mohl namítnout, že skoro všechno jsou bláboly . . .
tak ještě jeden trošku vyrovnanější článek . . .

a ještě jeden názor . . .

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#45 Příspěvek od mtajovsky »

BIPOLAR píše: ... asi jsem už natvrdlej, ale potom nechápu, jak se mohl 41 roků slavit těžký alkoholik a člověk prolezlý syfilidou, K.Gottwald ...
Jestli jste žil za minulého režimu a přesto to nechápete, tak na té natvrdlosti něco bude.
BIPOLAR píše: ... To vám ty roky nevadilo ?? V.Havel ruce od krve neměl, ale K.Gottwald ano. 8O
Vadilo, vadilo, ale to bylo asi tak jediné, co jsme mohli dělat. A to má být důvodem k držení úst, pokud nám vadí něco teď ?

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“