Sledovaní PC policií ČR?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#31 Příspěvek od ok1hga »

sorry za OT . . .
Jirko, prosím tě, vyhoď ten obrázek ze svého podpisu !!!
akorát to zasírá diskusi !

Já s tím taky nesouhlasím, ale nikomu to necpu . . .

stačí že to tam máš napsaný . . . né?

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#32 Příspěvek od mtajovsky »

Stačí dostatečně dlouho surfovat po podezřelých stránkách. Pak aplikovat postup, ale jen do okamžiku, kdy antivir odhalí, o co se jedná. Patřičné soubory pak překopírovat do účtu otce a přenastavit registry. Ze svého účtu to pak vyházet.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#33 Příspěvek od Andrea »

mtajovsky píše:Taky jsem to chytnul.
mtajovsky píše:Stačí dostatečně dlouho surfovat po podezřelých stránkách.
To bych do nich neřekla. 8O

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od CZJKP1 »

OK1HGA, stalo se. Až bude lepší nálada a čas, napíšu tam zase něco jiného.

mtajovsky, Škoda že to není ke stažení free download :D..

Čemu říkáš podezřelý web? Možná je problém v tom že nenavštěvuji stránky z obsahem pro 18+. nebo se to dá nasbírat i na jiných webech

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#35 Příspěvek od mtajovsky »

CZJKP1 píše:Škoda že to není ke stažení free download :D..
Ale vždyť on je zadarmo :D
Nemusí to být 18+, stačí i nějaký warez. Ale jinak, myslím, že zábavnější a užitečnější by bylo se naučit takové věci udělat. Neříkám používat, ale když si odmyslím zločinné úmysly, tak je v tom spousta zajímavé technologie.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od CZJKP1 »

Je zadarmo, ale jen pro ty co ho nechtějí

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#37 Příspěvek od p32 »

Zajímavé jak se každý snaží používat antivir na něco, co vir není. :lol:

Uživatelský avatar
soucek
Příspěvky: 656
Registrován: 24 bře 2005, 01:00

#38 Příspěvek od soucek »

Mně zabral pouze Kaspersky. Ostatní výše jmenované renomované antiviry si ani neškrtly. :D

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#39 Příspěvek od p32 »

Tak já známým poradil Spybot a tím to šlo taky, ale nevím proč, není to antivir. :wink:

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#40 Příspěvek od ohryzek36 »

Já jsem s tím měl tak před 14 dny problém - pomohlo nastartování do záložního systému (mám víc disků), nakopírování programu RogueKiller na flashku a spuštění ho v nouzovém režinu - toť vše - žádné antiviry se nechataly.

A to jenom z toho důvodu, že jsem se snažil použít Internet Explorer (v. 8.0) na otevření stránky, která se mi v Mozille nedařila korektně otevřít - ani ne po minutě jsem byl označen za zloděje, úchyla, počítačového piráta, teroristu a obchodníka s bílým masem a s tím, že za 2000,- by mi to odpustili :twisted:

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#41 Příspěvek od CZJKP1 »

Doprčic, proč všichni píšete jak se toho zbavit, napište taky někdo jak to dostat do PC. Vypadá že chytit tuto havěd je horší než se jí zbavit!!!!!

Jinak bych věřil že i toto by mohlo najít http://www.eset.cz/cz/domacnosti/produk ... e-scanner/
alespoň on to spustil přes nouzový režim a našlo to dva trojany typu Win32/Ransom, škoda jen že jsem u toho nebyl :( .

Jinak pokud by to nabízelo vložení nějákého hesla, které by mělo po platbě přijít na email nebo SMSkou, zkuste napsat heslo SoNNy, dle zjištění AVG by to mělo být heslo pro odblokování. Pokud by heslo systém odemklo tak proskenovat online scannerem a zaktualizovat svuj antivir. Jinak postupovat zbavením antiviru z režimu nouze.

Kdyby se někdo k zamčenému PC dostal tak me prosím zazálohujte toho Ransoma

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#42 Příspěvek od forbidden »

p32 píše:Zajímavé jak se každý snaží používat antivir na něco, co vir není. :lol:
Protože se "antiviry" chlubí, jak ti zabezpečí počítač a ono hov...
Speciálně AVGčko, stává se z něj moloch, kterej snad už hlídá i špinavou prdel. Do Symantecu má sice zatím daleko, ale uvidíme časem :roll:

Uživatelský avatar
Panda38
Příspěvky: 713
Registrován: 21 lis 2012, 01:00
Bydliště: Most, Praha, Lanžhot
Kontaktovat uživatele:

#43 Příspěvek od Panda38 »

Dávno tomu co jsem AVG nadšeně používal jako licencovaný uživatel. Dnes už to je velké pomalé monstrum. Když už jsem musel při zobrazení složek s více EXE (nebo stačilo chtít zobrazit nainstalované programy) čekat několik minut na otevření, a to systém načítal jen jejich ikony, tak tím už u mě úplně skončil a nahradil ho Avast.

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#44 Příspěvek od ohryzek36 »

CZJKP1 píše:Jinak pokud by to nabízelo vložení nějákého hesla, které by mělo po platbě přijít na email nebo SMSkou, zkuste napsat heslo SoNNy, dle zjištění AVG by to mělo být heslo pro odblokování. Pokud by heslo systém odemklo tak proskenovat online scannerem a zaktualizovat svuj antivir. Jinak postupovat zbavením antiviru z režimu nouze.
Zjištění AVG bylo buď blbé, nebo na ně už vyzráli - o tom hesle jsem také věděl, ale už nefungovalo - měl jsem asi nějakou vylepšenou verzi - v AVG utratili prachy zbytečně...


Jestli se chceš "nakazit", tak zkus shánět např. muziku na ruských warez stránkách (třeba zaycev.net) - ale osobně bych s vypnutým antivirem (a ocranama) neklikal na reklamy jak pominutý - může to dopadnout ještě o dost hůř :!:

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#45 Příspěvek od Duvsan »

Bol som pridaný k "postihnutým". Stačilo vypnúť (ja som musel tvrdo odpojiť), naštartovať do núdzaku a reštartnúť. Potom som sa dal zisťovať, ako systém odpleviť. Využil som tu predostrený AntiMalware. MSE ani počas podrobnej kontroly nenašiel nič. Myslíte, že SpyBot by obstál rovnocenne? AntiMalware môže bežať paralelne s MSE? Inak aj by som kúpil plnú verziu, len neviem, ako to zaplatiť. Vyzerá to, že som nútený si vybaviť ten PayPal hm.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“