aplikace Google Earth

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od hafca »

FRANSIMOR píše:...můžu pouštět cokoli-hry hodně náročné a problém není.neseká se.nic...
Jestli na tom jedou "náročné" hry, pak asi není třeba hledat chybu v grafice a jejích ovladačích nebo základní desce.
Viděl bych to na nějaký problém s NET Framework. zkusil bych všechny verze odinstalovat, pro jistotu projet ještě utilitou NET Framework Cleanup Tool 5-8-2012 a postupně znovu nainstalovat.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od FRANSIMOR »

grafika Ge force 7300 gs.ostatní info jak mne bylo řečeno dodám.co mne tak nějak poradily v práci,tak to spíše vypadá na problém základní desky versus procesor.prostě prý neumý data z té aplikace správně zpracovat.nevím no.data dodám.

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od FRANSIMOR »

Ted o víkendu dodám vše co se žádá k vyřešení té mé blbosti.A dnes jsem zjistil,nevím možná blbost,ale mám v počítači dva HDD a na obouch je operační systém s tím,že nabíhá jen z toho jednoho.Může to dělat ten problém ? :oops:

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#34 Příspěvek od masar »

To nemůže být problém (pokud je ovšem instalace OS v pořádku). Ale pro vyzkoušení GE nabootuj do druhého systému.
A co vlastní aplikace Google Earth? Jaká je to verze? Zkoušel jsi starší verzi? Co takhle nainstalovat jen plugin Gogle Earth a vyzkoušet, jest-li také padá? :wink:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“