Test IQ bez vyhodnocení přes sms

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od ZdenekHQ »

MetalGod píše: To mi povídej. Naštěstí se mám tak rád, že pěknejch pár let abstinuju, protože vím, co to s člověkem dokáže udělat. Jinak bych byl plechovej non-stop. Ale kouřím, to zase jo.
Ono to většinou stejně primárně nefunguje, ať už je to kouření, alkohol, jóga, mytí nádobí atd. - ale mozek se tím kupodivu dá trošku ošálit, protože tomu člověk věří, že mu to pomůže a je to v něm hlouběji, než vědomí. Příroda byla chytrá, většina pokusů o umělé rozšíření vědomí a schopností mozku končí v blázinci. No, čeká nás hezká budoucnost... :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#32 Příspěvek od p32 »

Tak jsem si to odzkoušel znova a ten věk jsem předtím vyplnil :lol:
A je vidět, že jsem ještě blbej, jednu otázku jsem spletl. Vyplnil jsem všechny.
Přílohy
iq_tykve2.jpg
(28.01 KiB) Staženo 25 x

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od ZdenekHQ »

Začíná mě to připomínat ten vánoční stromeček, co tady byl nedávno.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#34 Příspěvek od Sendyx »

p32 píše:Tak jsem si to odzkoušel znova a ten věk jsem předtím vyplnil :lol:
A je vidět, že jsem ještě blbej, jednu otázku jsem spletl. Vyplnil jsem všechny.
Chyba, tyhle testy dávají jakés takés správné výsledky, když je opakuješ nejdříve po 3 letech. Proto se menzácké testy mohou dělat znovu po roce, a ne stejné.

BTW, IQ je přesně řečeno schopnost dobře vyplňovat podobné testy :lol: .

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od ZdenekHQ »

Správně. Kdo dá víc ? :D :D :D :D :D
Přílohy
iq_joke.jpg
(23.23 KiB) Staženo 27 x
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#36 Příspěvek od p32 »

Zkusím to přepsat na těch 319. Pak už dál nemůžu, tam to je už pro učitele. :lol:

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#37 Příspěvek od Michal22 »

Ale když se tak na tuto diskuzi dívám, tak ono to zas není tak špatné- pokecáme, uděláme ramena, někdo si tam něco přidá, Zdeněk použije pět ruk pro klikání ( :D ), nikdo si nedal přes hubu a já se začínám docela bavit. Prosím adminy aby to tady nechali ještě chvilku žít :D

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#38 Příspěvek od MetalGod »

ZdenekHQ píše:
MetalGod píše: To mi povídej. Naštěstí se mám tak rád, že pěknejch pár let abstinuju, protože vím, co to s člověkem dokáže udělat. Jinak bych byl plechovej non-stop. Ale kouřím, to zase jo.
Ono to většinou stejně primárně nefunguje, ať už je to kouření, alkohol, jóga, mytí nádobí atd. - ale mozek se tím kupodivu dá trošku ošálit, protože tomu člověk věří, že mu to pomůže a je to v něm hlouběji, než vědomí. Příroda byla chytrá, většina pokusů o umělé rozšíření vědomí a schopností mozku končí v blázinci. No, čeká nás hezká budoucnost... :D
No, takový nootropika nejsou špatný, dimethylaminoethanol, piracetam, někdo "fetuje" tryptofan, jinej fenylalanin, mezi nootropika se dá řadit i lecitin, ergotoxin (= jed z námelu; bral jsem ho na kubitální syndrom, protože roztahuje krevní řečiště. Když se ale nezačne brát od malých dávek, dokáže pěkně rozhodit tlak, že to s člověkem mnohdy švihne o zem), taky vitamíny skupiny B jsou dobrý (v B-komplexech ale často v nich chybí B₁₂ - kobalamin; nejlepší je stejně B₂ - riboflavin, ne proto, že dělá z člověka Einsteina, to vůbec, ale proto, že výrazně barví písek do žluta až do žlutooranžova, přičemž ten pod UV svítí žlutě :D. A přitom má komplexní molekulu s pouze jedním atomem fosforu), taky vitamíny A, C, E (ten hlavně).
Jenže to pro obyčejnýho člověka to stojí nemalý prachy, hodí se to spíš těm, co musej tu hlavu používat naplno, co si nemůžou dovolit vyhořet. Třeba studenti, manažéři. Husák údajně bral piracetam. A kolik měl dětí! :D

Sendyx píše:Chyba, tyhle testy dávají jakés takés správné výsledky, když je opakuješ nejdříve po 3 letech. Proto se menzácké testy mohou dělat znovu po roce, a ne stejné.
A maximálně třikrát za život ;)
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#39 Příspěvek od MetalGod »

ZdenekHQ píše:Správně. Kdo dá víc ? :D :D :D :D :D
Zdendo, jseš bůh. A já Chuck Norris :twisted:
Přílohy
Snímek obrazovky-2.png
(61.85 KiB) Staženo 46 x
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#40 Příspěvek od tomasjedno »

Už jsem za život dělal hromadu IQ testů, ale tak vysoké číslo jako mi hodil tenhle to nikdy nebylo (a to mě při tom vyrušoval pes). Je blbě, úzce orientovaný na jednu dovednost.

Mimochodem, tvrdí mi, že jsem se ve dvou otázkách spletl, ale ve skutečnosti jsem jen našel jiné řešení, takže mám vyšší IQ než autoři testu :lol:

P.S. ovšem na Chucka nemám :evil:

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#41 Příspěvek od fero7 »

tomasjedno píše: ale ve skutečnosti jsem jen našel jiné řešení, takže mám vyšší IQ než autoři testu
Tak mna by to velmi zaujimalo.
Mozes upresnit cislo otazky a cislo odpovede?
Naposledy upravil(a) fero7 dne 21 led 2013, 16:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#42 Příspěvek od BIPOLAR »

Tak jsem to za 40 vteřin úmyslně a náhodně odklikal a výsledek při věku nad 60 let, mi ukázal IQ 106 ! 8O :wink:

Takže, žádné IQ tykve.
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#43 Příspěvek od bastliar »

A teraz nech dotyčný ešte prihodia, koľkokrát za život už nacvičovali tieto testy - štastie praje pripraveným :)

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#44 Příspěvek od p32 »

Když mě to připadá, že to není test IQ, ale spíše test postřehu. :lol:

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#45 Příspěvek od fero7 »

p32 píše:Když mě to připadá, že to není test IQ, ale spíše test postřehu. :lol:
Ako si na to prisiel?
Postreh nevyzaduje rozmyslat alebo logicky uvazovat.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“