Sekačka Stiga 46SB- nestartuje po zahřátí

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#31 Příspěvek od milous2 »

Než sem se vyjádřil už jsi stačil napsat ten dovětek.Mám tu děti na hlídání a tak nestíhám reagovat. 20. roků lítám za sekačkou na dvorku a tak už jsem něco vypozoroval.A taky něco natrápil,ale servis sem nevyhledával,snad jen kvůli řemínku na pojezd,to jó. To bych kecal. Taky nemám první sekačku a závady se opakují. Málo jsem asi četl Tvůj příspěvek a tak se omlouvám za zásah do diskuze.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#32 Příspěvek od Michal22 »

Milous2- nemáš se za co omlouvat, spíš jsem měl já napsat všechna fakta hned...
A to že můžu do.ebat něco sám, to je mi jasné, přece jen jsou opravy můj denní chléb, vidím co mi lidi nosí na stůl.
Kdybych neměl s tím servisem tu dřívější mírně negativní zkušenost a taky kdyby ten servis měl trochu rozumnou otevírací dobu, asi bych to tam zkusil ještě jednou zavést.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#33 Příspěvek od milous2 »

Kdyby si nebyl tak daleko tak by si mohl zítra sekat.(jestli je teda co :lol: )Už se mi tu pár strojů vystřídalo a fungujou ku spokojenosti,ale to se nevytahuju.Snad se oprava v brzku povede. Teď jsem se vrátil s vnoučaty od vody.Chtěl jsem jim ukázat RC lodičku jak si to bude šněrovat po jezeru a ono bingo.Před lety,když byli kluci malí v pohodě přes celý jezero tam i zpět.Dneska pár metrů a málem sem pro ni plaval.Už ani ten éter nenese signál jako dřív.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“