Jak na řidiče terenních aut v lese

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#31 Příspěvek od Hydrawerk »

Co ten pozemek oplotit, nebo na příjezdové cesty umístit nějaké 500 kg šutry.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#32 Příspěvek od EKKAR »

Mne pobavily ty nápisy na US cedulích - No trespassing, violators will be shot, survivors will be shot again... :lol: :lol: :lol:

(Něco ve smyslu "Zákaz vstupu, kdo zákaz poruší, na toho bude stříleno bez vyzvání, kdo přežije, bude dostřelen..." )
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#33 Příspěvek od kevin_mitnick »

Na tyhle prasata perfektn pomaha tohle: http://singularityhub.com/2010/12/16/so ... 3-km-away/

Jen kde to tady v kotlince realne sehnat ???

Asi snadneji pujde sehnat tohle:
Obrázek

Staci pouzit jednou a ostatni uz si daji pozor kudy jezdi...

Uživatelský avatar
_luky_
Příspěvky: 561
Registrován: 28 led 2009, 01:00
Bydliště: okres Beroun, kraj Středočeský

#34 Příspěvek od _luky_ »

Já bych s těmi nástrahami byl opatrnej. Takový skrytý ostnatý drát může být dost nebezpečný i pro pěšího dospělého, natož pro děti nebo psy.

U Berouna to místní zemědělec vyřešil bagrem - rybáři už k Berounce chodí pěšky místo autem po poli. Na offroudy by to ale asi nestačilo.

No a parkování jsem viděl řešit dvěma tatrama štěrku - jednu dopředu, jednu dozadu. Dotyčný se zapotí s lopatou než odjede.
Známý od krav k tomu používá balíky sena. Houbaři mu pořád jezdili a parkovali po pastvinách.

Na offroudy asi jedině pohled do hlavně. Problém je je tam načapat.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“