A mám toho dost aneb "inovativní"změny v gme !!

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jiriS
Příspěvky: 609
Registrován: 14 led 2014, 01:00
Bydliště: Ašsko
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od jiriS »

Ne, pokud to na prodejně není, nebude to ani dodané.

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#32 Příspěvek od stasek »

Moje poslední zkušenost s nákupem v GME je vcelku pozitivní, jelikož nejsem místní a měl jsem plánovanou cestu do Brna, objednal jsem si mailem cca 30 různých položek s tím, že si je vyzvednu osobně (nová možnost nákupu) na pokladně bez čekání v určitý den. Druhý den mi byl zaslán mail, že jedna položka již není, tak jsem si přiobjednal náhradu, další den informace, že byla přidána. Zboží jsem si v den, který jsem avízoval, vyzvedl bez problémů. Tohle je tedy pro mě pozitivum. U nás ve Znojmě se součástky neprodávají a objednávat je poštou s příplatkem za poštovný a balný je docela nechutný, zvláště když jde o cenově nenáročný zboží. Lhotský má sice poštovný poloviční, ale ceny součástek jsou vyšší, takže on na tom netratí.
Něco jinýho je ale kvalita zboží z GME. Tolerance odporových trimrů byla strašná, trimr 500k měl 385k a 250kilový měl 180k. Ale jinak spokojenost. Rozhodně výběr je podstatně větší, než třeba u Lhotského.

Uživatelský avatar
jiriS
Příspěvky: 609
Registrován: 14 led 2014, 01:00
Bydliště: Ašsko
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od jiriS »

Osobně taky mám s GM dobré zkušenosti. Před touto změnou, kterou jako kladnu nepovažuji, byl jen problém, že když zboží nebylo na prodejně, tak nemuselo být dodané. To jsem se naučil obejít tak, že jsem objednával v druhé půlce týdne a zboží si nechal vyzvednout v půlce následujícího týdne, protože podle nějakých informací doplňovali během pondělka z centrálního skladu prodejnu. Jak to bude teď zatím nevím, bral jsem jen jednou nějaké maličkosti.
S kvalitou jsem nějaké špatné zkušenosti neměl, možná je to tím, že nemá velké nároky. Spíš mě někdy překvapuje dost vyská cena a co mi vadí je vyhledávací systém. Nějak mi nesedí.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#34 Příspěvek od Michal22 »

Já to s GME vyřešil radikálně- chodím do GESu...
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“