S-700 Platinum, jakou sat anténu? (vyřešeno)

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#31 Příspěvek od Eleman »

Souhlas, také to beru jako nejleší řešení. A tím starým satelitem můžeš někoho obdarovat :D .
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
BIDLO
Příspěvky: 263
Registrován: 01 kvě 2012, 02:00

#32 Příspěvek od BIDLO »

Kupovat na rok dekódovací modul za cca 800,- a víc, když po roce má SD vysílání skončit a bude potřeba stejně nový přijímač.

A kdo Vám tento " modulový" nesmysl řekl smím-li se zeptat? Já to fakt rozhodně nebyl. Stačí když si namísto úplně nové karty seženete starší kartu Skylink Irdeto ICE o které jsem se už dávno zmiňoval a naprosto bezproblémů jedete dočasně i s tím Showboxem. Pak jen vyměníte přijímač ale o tom jsem už taky psal. Řekl bych že Vaše "porada" s mladým byla úplně mimo, nemluvě o tom že kupovat celou sadu namísto samostatných komponentů je kravina na entou.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od hafca »

Váhal jsem jestli má cenu ještě něco psát, když už je v nadpisu vlákna *vyřešeno*, ale přece jen mi něco vrtá hlavou. :wink:
Modulový nesmysl vynech, to byla jedna z možností. Stará karta se sice občas objeví na Aukru, ale jaká spolehlivost takového nákupu, to nevím. Protože když funguje, tak proč jí někdo prodává?
Nejvíc by mě ale zajímalo zdůvodnění, proč jsou komplety kravina na entou jak píšeš. Zvlášť když jde o občasné víkendové koukání.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
BIDLO
Příspěvky: 263
Registrován: 01 kvě 2012, 02:00

#34 Příspěvek od BIDLO »

Asi takto, jediný Váš společný "problém" co se týče rozjetí Skylinku na té chatě je právě ve výběru té karty, v ničem jiném. Aby Vám to fungovalo, v současnosti s dočasným přijímačem, později s novým, tak potřebujete sehnat Skylink Irdeto ICE kartu, nic víc. Co se týče těch prodejů tak důvod proč je těch karet v bazarech tolik je naprosto jednoduchý, Skylink prostě zavedl servisní poplatky a tudíž to spousta lidí prodává a vrací se k DVB-T. Sám jsem prodával tři takové karty a nechal si pouze jedinou, není to tudíž vůbec nic neobvyklého. Jen je pak potřeba vyřešit z prodejcem přeregistraci té karty buď na tebe či na syna. Co se týče těch komponentů tak vždy se vyplatí kupovat je samostatně, dle kvality, poněvadž do těch sad se většinou naplácá všechno možné a to jenom proto aby to bylo co nejlevnější a na to jak známo český člověk opravdu rád slyší poněvadž ten vidí jen cenu ale jinak nevidí vpravo, vlevo. Vy ale žádnou sadu nepotřebujete, vy potřebujete pouze 80 cm parabolu a k ní buď jednoduchý singl LNB na 23,5E na Skylink anebo monoblok kde by byla navíc "německá" Astra 19,2E např. s německým Eurosportem. A samozřejmě kabel a dva F-konektory ale to je myslím jasné.

Uživatelský avatar
Temnenebe
Příspěvky: 146
Registrován: 15 úno 2013, 01:00
Bydliště: Litomyšl

#35 Příspěvek od Temnenebe »

Já mám ten samý přijímač (Showbox S 700 Platinum) Mám parabolu 80 cm a monoblok, karta ICE Funguje v pohodě (vypnuto EMU) Pro tuto kartu je nutný firmware, který tu kartu ICE přečte, dá se stáhnout i setting a to na
Sat Digitálně, nutnost se zaregistrovat.

http://www.forum.satdigitalne.cz/index. ... cae3b721dc

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “