Nový Seznam

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#31 Příspěvek od p32 »

Proč? Proč ji umožníš se tam koukat? Vy nemáte 2 PC doma pro každého po jednom? To bych nevydržel ani den čekat až mě tam pustí, když musím něco dělat.
Tady ta ji má růžovou, to je přece hezká barva.
Přílohy
ruzovka.jpg
(28.12 KiB) Staženo 67 x

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#32 Příspěvek od EKKAR »

Samozřejmě si normálně na net leze na svým tablítku, ale prostě si stoupne za mou židli a jednoduše se podívá co mi běží na screenu - a tam tyhle bannery na některejch stránkách prostě jsou i přes Adblock...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od Lukas-Peca »

Nevím proč používat úvodní stránku Seznamu. Na mail se jde přihlásit přes email.cz a na tu žumpu, co je na Novinkách, snad soudný člověk nemůže být zvědavý.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#34 Příspěvek od p32 »

Na mejla nepotřebuješ žádnou stránku otevírat kromě té s mejlem. Stačí si udělat zástupce přihlášení do mejlu na plochu.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#35 Příspěvek od Hejnicek »

Pokud ty vopicarny kolem na free email serverech otravuji, co tedy na PC nasadit nejakeho klienta pro stahovani emailu.
Pak si ty zpravy muzu i zalohovat ci nastavit pravidla.
Ale pouzivam na firemni email v domene. Tak nevim, jestli nektery free nevykazuji abnormality. Seznam jsem nastavoval do klienta znamemu pred par dny do Officovyho a slapalo to normal.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#36 Příspěvek od rezis »

Mám seznam doma v Outlook Express a v práci Thunderbird nastaven jako IMAP. Taktéž mám i účet na centrumu a a firemní. Alespoň se nemusím přepínat jako pako, mám vše přehledně vedle sebe a neřeším to co teď se tady řeší.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#37 Příspěvek od rnbw »

Presne tak - nechapem, preco tolko ludi pouziva tie otrasne webmaily...

Uživatelský avatar
Otkundes
Příspěvky: 1581
Registrován: 14 bře 2010, 01:00

#38 Příspěvek od Otkundes »

Nějak nerozumím tomu, co tady kolem pošty na Seznamu řešíte. Mám jehoVistu a používám jeho WindowsMail. V něm mám zadáno několik poštovních účtů, mimo jiné i z kritizovaného Seznamu. Aniž bych se musel k Seznamu připojit, poštovní schránku si z něj poštovní klient v pravidelných intervalech kontroluje, stahuje a ukládá na disk v PC. A když chci odeslat mail, můžu si vybrat, přes který účet ho odešlu bez toho, abych se musel připojovat třeba k tomu Seznamu. Nemusím tím zadávat přihlašovací údaje a ještě si udělat na prstě mozol, kvůli jednomu kritizovanému kliku myší navíc...

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od hafca »

Mám to stejně jen na W7. Jenže takhle se nedá zjistit, jestli seznam nebo jiná pošta nedá sama něco do spamu. Takže občas na ně stejně jdu a okouknu jestli se ve spamu neukrývá něco, co by tam být nemělo.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#40 Příspěvek od PotPalo »

Gmail, stará verzia HTML (áno, ono to tam ešte funguje, aj keď sa to nikde nedá nastaviť). Spam filter hnevá, vždy treba pozrieť aj do spamu. Tiež čo má odosielateľa tuším azet tak ide rovno do spamu, nenašiel som možnosť ako to zrušiť.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
kuto
Příspěvky: 62
Registrován: 14 led 2009, 01:00

#41 Příspěvek od kuto »

hafca píše:Mám to stejně jen na W7. Jenže takhle se nedá zjistit, jestli seznam nebo jiná pošta nedá sama něco do spamu. Takže občas na ně stejně jdu a okouknu jestli se ve spamu neukrývá něco, co by tam být nemělo.
To se děje jen v případě POP3. Já mám poštu seznamu a další schránky v Thunderbirdu přes IMAP a ten stahuje i spam složku (resp. všechny složky, které chci). Tedy v případě seznamu určitě.
Pracovat s jakýmkoliv webmailem bych nevydržel ani chvíli.

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#42 Příspěvek od serviceman »

PotPalo píše:Gmail...odosielateľ azet ide rovno do spamu, nenašiel som možnosť ako to zrušiť.
V nastavení filtrů máš možnost odblokovat odesilatele.

Na rozdíl od jiných jsem od klientského mailu zcela upustil a používám výhradně webový přístup - odkudkoliv a bez starosti o synchronizaci a zálohy. Ušetřilo mi to také pár GB na disku.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#43 Příspěvek od PotPalo »

serviceman píše:V nastavení filtrů máš možnost odblokovat odesilatele.
Nič také som nenašiel, asi to HTML verzia nemá. Mám možnosť vytvoriť/editovať filtre, takže by sa dal vytvoriť filter podľa odosielateľa. Kritéria pre priečinok spam som ale nenašiel, tlačítko "toto nieje spam" som klikol už asi sto krát, ale akurát to presunie tú jednu správu do doručených. Už to neriešim, automaticky pozerám aj spam.

edit: teraz som sa tu dočítal, že základné HTML nepodporuje spravovanie filtrov.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
kulikus
Příspěvky: 2484
Registrován: 10 pro 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#44 Příspěvek od kulikus »

Na android tabletu mi přestal fungovat přístup na SMTP.seznam.cz, takže neodešlu poštu z klienta. Hlásí "554.5.1.0 you are not welcome here". Na příchozí poštu se klient dostane. Je to nastavene podle jejich kuchařky na napoveda.seznam.cz.
Zkusil jsem telnet na port, 25 dává stejné hlášení, 465 naváže a čeká přihlášení. S poštovním klientem nikoliv.
Mám ban na odchozí postu? Kde to řešit?

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#45 Příspěvek od serviceman »

Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“