Show Leoše Mareše

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#31 Příspěvek od FERYACT »

P32.Jednou provždy si zapamatuj že tu nejsi cenzor, který by určoval co kdo smí napsat.Pokud jsem napsal že na bastlírně by bylo vhodnější tema o elektrice je to smutný fakt.Scestné tema Mareš je toho zářným příkladen.Příspěvky mi připomínají trhovkyně včetně sprostých a zakázaných slov /sice symbolicky ale každý to pochopil/.230V se v mých příspěvcích vůbec nevyskytuje.A není poprvé co se podobná věc vyskytla, kdy jsem byl napaden za to, co jsem nenapsal.Škoda EB

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#32 Příspěvek od p32 »

No a ty si pro jednou zase zapamatuj, že já jsem tu žádného cenzora nedělal a nedělám, takže neurážej. A pokud chceš hloupě pindat o to, že se v Šou o velkém Marešovi nepíše nic z elektřiny, tak si přečti pravidla. To je mimochodem tvoje povinnost a ne těch druhých, aby tě na to upozorňovali. Mám dojem, že toho cenzora jsi tady dělal spíše ty. A pokud chceš posuzovat jiné, tak si zopakuj češtinu tak z páté třídy obecné, protože to čtení tebou napsaných příspěvků je dost drastické. Ale to bych normálně nevyčítal, je tady více takových a dá se to přežít. A opravdu nevím, kde je fórum k hodnocení tančení našich "VIP", takže ti s tím nepomůžu. Musíš si ho najít sám.
A aby bylo jasné, nikdo tě nenapadá (aspoň já ne, nemám tu potřebu). To je asi jen tvůj pocit a časem na to přijdeš.

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#33 Příspěvek od FERYACT »

P32:Na rozdíl od tebe jsem byl ještě tajný skaut.Už skautský pozdrav symbolizuje závazek že silnější chrání slabšího.Od té doby je to moje charakterová vada, čímž jsem si získal mnoho nepřátel a pár dobrých přátel.Doufám že chápeš proč jsem se zastával Mareše.Z principu.Je docela možné, že až budeš tak starý jako já, budeš dávno pod drnem a znalosti češtiny z 5.třídy ti nebudou na nic.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#34 Příspěvek od p32 »

Tak ty jsi skaut? To všechno vysvětluje. :lol:
A možná až omládnu, tak to už se těším. A v emerice bijou černochy a v rusku zase ukrajince.
A kdybys věděl, jakej je Mareš hajzl, tak by ses ani neztrapňoval jeho zastáváním.

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#35 Příspěvek od FERYACT »

P32:Zase si pleteš pojem dojem a průjem.Jak souvisí černoši a ukrajinci z Marešem.O morálním profilu našeho chráněnce zatím nepadlo ani slůvko.Jednou jsi mi vytýkal 230V v síti.Pořád chceš něco nového najít. NASHLEDANOU V LEPŠÍCH ČASECH.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#36 Příspěvek od p32 »

Ano, pleteš si ten dojem, ale byl to průjem. Nic si z toho nedělej, ale jako skaut jsi nám to tady mohl přiznat hned. :lol:
A už jsi fakt jako skaut začal chodit do kostela? :wink:

A aby bylo jasno, nic proti tobě doopravdy nemám, jen se mi prostě nelíbí 🤐 Mareš a nechápu lidi, co se v něm vidí.

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#37 Příspěvek od FERYACT »

P32:Pokud si myslíš že, každý kdo je věřící a chodí i do kostela je nízká kategorie a je hluboce pod tebou, tak se srovnej z astronomem Grygarem a zašlap ho do bláta.Uvědom si, že pokud tvrdíš že Mareš je 🤐, že to není pro mne závazné /nejsi můj vedoucí/ a já si mohu tvrdit že umí tančit.Své názory si dělám sám.AMEN.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#38 Příspěvek od p32 »

Jsem nevěděl, že jsi chodil taky do pionýra. :lol:

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#39 Příspěvek od FERYACT »

Na internetu jsem se dočetl že Mareš je špatným moderátorem, ale umí si vydělávat sumy na sociálních sítích za své fotky a videa.Podstatně větší než za moderátorství.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#40 Příspěvek od Standa99 »

Kdybys měl sledovanost a ráno si udělal selfie s Harmasanem, tak ti konto taky nabobtná.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“