Pivo Bernard za 10 Kč, je to provokace nebo...

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#31 Příspěvek od pocitujlasku »

pred rokom, ked som bol v Prahe, tak som mal capovane svijany a to bolo asi najlepsie pivo, ake som pil.
Ja plzen nemozem, neviem, cim to je, ale strasne ma po nom boli hlava, aj ked si dam len jeden.
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#32 Příspěvek od ZVUK2000 »

pocitujlasku píše:pred rokom, ked som bol v Prahe, tak som mal capovane svijany a to bolo asi najlepsie pivo, ake som pil.
.
Svijany si pochvaluje dost lidí. Bohužel u nás se nikde nečepují.

Soemtron
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 čer 2013, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#33 Příspěvek od Soemtron »

OT: Bernarda se to netýká, ale na draka to je ...
https://www.youtube.com/watch?v=Ee_NwKdB7Dg
:!: Sháním SM ELKA 21A, 6521, OKU101...
Koupím obrazovku Toshiba LR30477

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od Lukas-Peca »

No na Svijany a bolení hlavy mám zase svůj názor. Jinak včera jsem tu akci využil, velice příjemná věc, v jedné hospodě operativně udělali před vchodem stánek s výčepem. Stálo se i na schodech a na záchodě.

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#35 Příspěvek od pocitujlasku »

ja som mal za jeden vecer asi 9 capovanych svijan a rano uplne v pohode (na slovensku si dam 3-4 piva a mam dost).
Mal som este jedno fajne pivo, len na nazov si bohuzial nespomeniem, bolo to nejake meno (ale nie bernard) a az pri nom som pochopil to, ze pivo ma "riz".
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#36 Příspěvek od Celeron »

Já si dát 3-4 Svijany, tak mám z řiti raketovej motor :toilet: Odzkoušeno několikrát. Jiný pivo se stejným efektem neznám. :oops:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#37 Příspěvek od BOBOBO »

Byl jsem u Sobotky na dovolené a nic než Svijany nebylo k pití a chutnaly mi . A nevypil jsem ani dvě , ani čtyři ...

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#38 Příspěvek od pocitujlasku »

Celeron: na mna tak posobi povestny Tatran (Zemanov sa o nom vyjadril, ze je dobre akurat na namacanie protez).
Z ceskych nie, a to pijem aj tu spominane Starobrno
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#39 Příspěvek od konosuke »

Dneska cestou z rachoty jsem tam byl podruhé ale Bernard již na 15 Kč/0.5L
stejně je to hluboce pod průměrem místních nalejváren pro opilce, lokál čisty, slušný, polskie dziewczęta personálu ale v pátek odpoledne prázdný...tuhle značku jsem nikdy nepil, máme tu v kraji na čepu Radegast, Svijany, Radas (Střítěž) a Koníček (Vojkovice) občas Kozel a Staropramen.
Bernard jakostí překvapil nebo je to autosugesce že na takovou cenu...
Přílohy
zam.jpg
(9.71 KiB) Staženo 59 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#40 Příspěvek od Mysteri »

U nás, v jednom nemenovanom miestnom Pube, sa striedal Staroprameň, Kelt, Zubr atď. Pred dvoma rokmi do tej našej miestnej pípy dorazili Svijany a od vtedy nikto ne3.14čuje :wink: Prekonali dve letá, ktoré nezanechali na ich kvalite žiadnu pachuť, ktorá je známa pri iných, aj značkových pivách v časoch zvýšeného, letného odberu.... :cry: A, najmä, to pivo má chuť piva! Nie, ako tie €sračky, ktorými sa stal Staroprameň, a aj ku.r.va, za čias socialnych istôt, najlepšie Krušovice a Rakovník :evil: Čo sa týka Budvaru, to bolo vždy pivo, ktoré svojím zložením robilo problém luďom, ktorí neboli naň zvyknutí. Ale, stačilo si dať jedno v prvý deň, po ktorom na druhý deň síce bolela gebuľa, ale na večer druhého dňa ste ich mohli dať 5 a viac, a organizmus bol už navyknutý a život bol vysmiatý, bez bolesti. :lol:
P.S. Toto tu píšem po vypití 8 ,,svíň" a dvoch vodkách... :wink: A stojím si za tým.... :wink:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#41 Příspěvek od konosuke »

Jo, to když náš starosta města vyhrál volby nechal místním holomkům z hornického sídliště - kde bydlím - přikoulet 4 sudy zlatýho bažanta a to máte nějakejch 400 půllitrů piva, že jo. Ale zadarmo ! To si umíte představit návštěvnost lokálu...do půlnocí jsem to zvládli ale zchlastali se jak divoká prasata, na bonton se nehledělo.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#42 Příspěvek od ZVUK2000 »

Konosuke ta knajpa kdes byl, funguje také ve sklepních prostorách nebo jen v přízemí? Svého času jsem tam zapojoval 100V ozvučení a byly to dvě různé provozovny. Herna a restaurace.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#43 Příspěvek od konosuke »

Jo, v přízemí je hezkej prostornej salónek - vlastně tři - pro svatby, narozky či promoce, rodinné oslavy a ze dvora po schodech dolů zase výčep v suterénu.
Naposledy upravil(a) konosuke dne 17 říj 2015, 15:48, celkem upraveno 1 x.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#44 Příspěvek od ZVUK2000 »

Tak to má být. Z herny udělat pivnici.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#45 Příspěvek od ZdenekHQ »

Mě to všechno vede k jedné otázce.

U nás se už našel místní "vykuk", co točil pivo podobné "plzni", jenže na patře byla chuťově "pelyňková", nikoliv plzeňská. Ale prodával to jako "plzeň". A takových vykuků může být klidně víc.

Už dlouho mě vadí, že plzeň všude píšou jako 12°, a přitom je to jen 11°.

Já tady místní "plzeň" odmítám pít, už jsem poučen, ale třeba v Kralupech v hotelu Sport byla fakt dobrá.

Takže někde je chyba a nemusí to být věc pivovarů... :!:

P.S. Píšu záměrně plzeň s malým "p". S velkým "P" to napíšu, až to bude opět opravdu české pivo.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“