BM 215

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od Jenys »

Tak já jsem sehnal BM215 bez karet, sňůr i kolíků. Takže co je tam přesně nevím a vše jsem si postupně dodělával a sháněl sám, kde se dalo. Ten návod z netu je dobrej. Něco se dá sehnat na HRČS stránkách. Párkrát jsem do něj musel šáhnout. Podle návodu jsem si zkontroloval jestli souhlasí údaje a zjistil, že byl jeden bočník v riti, nahradil jsem ho provizorně odpůrkem. Zatím to nějak měří :)
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#32 Příspěvek od Sendyx »

Celé příslušenství je uvedeno na straně 15 návodu.
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
Karel51
Příspěvky: 131
Registrován: 17 bře 2015, 01:00

#33 Příspěvek od Karel51 »

Sítový kabel jsem udělal, karty budu shánět po bazarech nebo je udělat z netu, horší budou kolíky a propojovací kablíky, jinak zkoušeč vypadá dobře, uhnilého tam není nic, nevypadá tam ,že by tam někdo něco pájel, tak uvidím, jsem zvědav až zapnu co bude.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od Jenys »

Kolíky se dají dobře vyrobit z mosazné kulatiny a třeba z textu obarveného, nebo z novoduru to držátko, dělal jsem je, taky nebyly u BM215.
Kabel mám klasický žehličkový. Karty jsem vytiskl z netu na obyč. papír a zatím je to v pohodě. Propojovací kablíky jdou použít klasické s banánky a na ně z fosforbronsu udělat potřebné koncovky. Prostě udělat se dá ledacos, třeba i replika, kdyby to bylo nutné.
Držím palce. :?
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Karel51
Příspěvky: 131
Registrován: 17 bře 2015, 01:00

#35 Příspěvek od Karel51 »

Máš pravdu udělat to bude daleko rychlejší než čekat až někdo bude prodávat, mám kulatinu měď a se dobře pájí, takže kolíky a propojovací kablíky jsou vyřešeny, karty z táhnu z netu, než zkoušeč zapnu tak musím dobře prohlédnout jestli tam někdo něco nepájel.

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“