diagnostika LPG od BRC

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
satam
Příspěvky: 562
Registrován: 21 led 2010, 01:00
Bydliště: Cheb

#31 Příspěvek od satam »

2 jurawood: Jen malá připomínka: Neber to tak vědecky. Chápu, že tě to zajímá do hloubky, ale třeba já jezdím na plyn už víc než 15 let, mám dobrého (troufnu si říci perfektního) plynového mechanika a jsem na 100% spokojen. Mechanik bere všechny moje připomínky, snaží se podle nich o úpravu a ví, že si tím jen zvyšuje své znalosti o "plynu". A to je podle mě dobrý výsledek: Spokojený zákazník a čím dál tím chytřejší mechanik....

A pro TAKJAN i Jurawood: Od té doby, co jezdím na plyn, a to je víc než 15 let, mě spotřeba v podstatě nezajímá. Vím, že jezdím za málo a nepotřebuji jezdit za "ještě míň"...

Uživatelský avatar
Jurawood
Příspěvky: 60
Registrován: 31 pro 2008, 01:00

#32 Příspěvek od Jurawood »

spotřeba mě taky moc nebere :) spíš v něčem rád bádám.
Myslím, že dřív jsem psal, dělám motorky na přírodní okruhy, tak už nějaké to vybavení (dataloging, analyzátor směsy, teploty plynů, tlaku, dyno) a znalosti snad mám a jednoduší cesta mě přijde prostě amatérská
:lol: i když se to tak dělá na profi úrovni.

hakamusai
Příspěvky: 943
Registrován: 17 dub 2007, 02:00

#33 Příspěvek od hakamusai »

Jurawood> Myslel jsem BRC.Aha,takže nenajíždíš protože to nepotřebuješ.Ono záleží co máš za jednotku.Já mám mezityp (mezi MY07),kterej se provozuje bez MAP,ale seřizuje se s MAPem.U týhle jednotky se to tak řeší (pro přesnější nastavení).ty novější verze soft P&D jsou tak propracovaný,že to umí naladit na místě za 5min(pokud není rozhozená benzínová mapa).Hodně záleží na funkčnosti komponent lambdy,kat a další.

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#34 Příspěvek od TAKJAN »

Mně taky spotřeba nebere. Jezdí to, nevím o tom, OK. A dávám nejlevnější svíčky Brisk na plyn. Pár korun stojí.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#35 Příspěvek od EKKAR »

Myslím že se všichni zas hezky pokorně vrátíme k BRC a kabelům OBDE, protože štěpit vlákno by znamenalo urvat z něj i spoustu dalších námětů, který sice nesouvisejí přímo s BRC jako výrobcem a diagnostikou, ale dost hodně i podmínkama souvisí s LPG jako alternativním palivem.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“