Zkušenosti s FIO a Air bank

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#31 Příspěvek od termit256 »

Jj, presne tak. Poplatky si fond stahne vzdycky. To ze typek tvrdi ze prodelky nepamatuje, znamena jinymy slovy ze prodelky jsou, ale nemuze to klientum rikat. Kdyby nikdy neprodaleli, hrde by se tim chvalili. Nicmene zjisteni vydelku/prodelku neni, tak jednoduche. Musis si vzit dane obdobi, spocitat kolik bys vydelal za danou dobu na konzervativni a zcela bezrizikove investici typu terminovany vklad a porovnat to s vynosy fondu po odecteni poplatku. Je zcela bezne ze budes s fondem v minusu, nebo vydelas o 1% vic za cenu mnohem vyssiho rizika.

hakamusai
Příspěvky: 943
Registrován: 17 dub 2007, 02:00

#32 Příspěvek od hakamusai »

Pikofarad>Podobně jsem dopadl před nělolika roky.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#33 Příspěvek od p32 »

Jo, perfektní je vydělávat na úrocích, které jsou stejně maximálně polovička inflace. :lol:

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#34 Příspěvek od Standa99 »

Hlavně se ty instituce chovají jinak k přeskakovačům a ke stálým, kteří na účtu něco mají a umí se ozvat. To je pak něco podobného, jako ceny u mobilních operátorů, kdy jednotlivci žasnou nad korporátními tarify.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#35 Příspěvek od EKKAR »

Poslední info o vedení účtu z ČS a.s. - pokud máte běžnej účet, na kterej vám pravidelně chodí aspoň 7 000Kč měsíčně a máte k tomu od ČS ještě aspoň jeden další produkt - kreditku, pojištění, hypo, spotřební úvěr atd atd, máte vedení účtu grátis včetně výberů kartou z vlastních ATM banky - samozřejmě za výběry z cizích platíte. Dál se platí za platební příkaz a za směnárnu v případě převodu měn. Samozřejmě pak čím širší a náročnější služby požadujete má vztah k množství oběživa, který bance dáváte do správy - pokud máte na účtech aspoň 6-místnej obnos nebo máte hypotéku, máte i nárok na služby osobního bankovnictví, kde máte svýho osobního bankéře včetně investování a jednání výhradně s jednou zvolenou osobou - nemělo by se nikdy stát, aby vás na pobočce pokaždý obsluhovala jiná slepice.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#36 Příspěvek od Pikofarad »

Standa99 píše: ty instituce se chovají jinak ke stálým, kteří na účtu něco mají
Mi bylo řečeno panem manažerem,ekonomickým ing,že oni peníze klientů nepotřebují,leda tak zadarmo .Oni potřebují půjčovat.Proto taky ty sazby z vkladů jsou téměř na nule a ty desetiny co dávají a účty zadara je jen na udržení klientely,která si sice nepůjčuje,ale platí kreditkou,koupí si valuty......výhledově snad požádá o pojištění či hypotéku

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#37 Příspěvek od BOBOBO »

máš recht , hlavně od český , mám dlouho mB a spokojenost . Jinak stejné je to dnes ve štrozoku .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#38 Příspěvek od p32 »

Přesně tak, proto mám prachy ve čtyřech bankách a ve štrozoku než aby to riskoval a měl to jen v jedné bance. :wink:

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#39 Příspěvek od PixelOrgy »

Ja nemam prachy vubec a mam klid :-D

Uživatelský avatar
dobrman
Příspěvky: 1470
Registrován: 12 srp 2012, 02:00
Bydliště: J H

#40 Příspěvek od dobrman »

Já vím, je to OT, ale když jsem ten obrázek zahlídnul, tak mi to nedalo :D

_mBank_
Přílohy
mBank.jpg
(104.27 KiB) Staženo 46 x
........Nedůvěřuji velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže týden nepít........

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#41 Příspěvek od Wolfik »

p32 píše:Přesně tak, proto mám prachy ve čtyřech bankách a ve štrozoku než aby to riskoval a měl to jen v jedné bance. :wink:
Jak si rozděluješ peníze mezi ČS a Fio bankou?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#42 Příspěvek od p32 »

Normálně, karty stejně nepoužívám a když chci přesuny, tak to vše dělám jen přes internet. FIO je ale lepší a má teď nějaké inovace od 1.4.

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#43 Příspěvek od lesana87 »

Já mám úspory na termíňákách v Creditasu, měsíčně mi teď chodí 5000 Kč úroků a riziko 0. :)

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#44 Příspěvek od Pikofarad »

lesana87 píše:měsíčně mi teď chodí 5000 Kč úroků
Na takový úrok musí být mega v € 8O

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#45 Příspěvek od Wolfik »

asi vyhrála ve sportce nebo podědila :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“