Dve stránky sa mi neotvárajú . čo môže byť na príčine

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#31 Příspěvek od EKKAR »

Jandu - 68 roků není žádnej věk, svýho otčíma jsem naučil taky používat FF a Operu - a jak mu to fičí. Přitom v září oslaví 70 - a vůbec mu to nepřekáželo v tom mě celou dobu sprdávat na 3 doby, proč mu to vysvětluju jako blbovi...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od forbidden »

Byl jsem instalovat novej noťas u páru důchodců, oba přes osmdesát. Paní chodila ještě na nějaký kurzy práce s počítačem. Nejenže se vyznala, ale uměla toho víc, jak kdejakej mlaďoch, kterej k nám nastupuje do práce. Tak se tu nevytahuj se svýma osmašedesáti lety. :D

Uživatelský avatar
dred
Příspěvky: 1583
Registrován: 08 dub 2007, 02:00
Bydliště: Handlová

#33 Příspěvek od dred »

V registroch skús pohľadať klúče s obsahom - názvom tých stránok a vymazať ich. Niekde to blokovanie musí byť zapísané....
A obnova systému nemusela tieto kľúče zmeniť-zmazať

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#34 Příspěvek od EKKAR »

Vymazat historii prohlížeče, vymazat soukromí , vypatlat šušeňky - udělat kompletní čistku. Restart. A všecko zkusit přihlásit znovu. Jo, budeš muset znovu přihlašovat stránky, na kterejch jsi měl předtím trvalý přihlášení, ale smázneš tak i tyhle nežádoucí breberky ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#35 Příspěvek od jandu »

forbidden,
som z generácie, ktorá začínala s počítačmi na os norton, W3.1 atd.

Ospravedlňujem sa za svoj vek.

Ja nepotrebujem nastupovať do práce, ale ak oni vo veku 80r. niekam nastupujú, majú na to 2 dôvody - finančné, alebo odborné. Ten druhý dôvod ale degraduje ich okolie ...
Naposledy upravil(a) jandu dne 01 čer 2017, 21:28, celkem upraveno 1 x.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od forbidden »

Já to myslel ze srandy přece, nemáš se zač omlouvat. Já jen, že jsem byl sám překvapenej, na co se mě všechno ptali. Čekal jsem, že se budou ptát na triviality. Důvod měli hlavně ten, že starej stroj už dosluhoval. Tak si pořídili novej, já tam naistaloval W10 a poslední verzi Office, protože jim to tchán zaplatil. No a bez problémů přešli na novej systém a dokázali na to normálně pracovat. Takže 68 let, jako že vysokej věk na učení se nových věcí je nesmysl.
Já jsem sice mladší, ale začínal jsem na DOSe s Nortonem samozřejmě, když nepočítám C64.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#37 Příspěvek od jandu »

Dred aj Ekkar -

v registroch sa vyznám dobre (platí to pre W98 a XP). Aj v samotnom OS. Viem, poslednou možnosťou už dnes nie je reinstalace, ale kúpa nového noťasa.
Ale - k čomu to je, ak dnes mobilom z postele pohodlne komunikuješ? Jednoducho zvažujem možnosti - jedna je začať používať manželkin notbook, iná kúpiť synom nový a ich si ponechať, atd., atd.

Už som asi vyjadril, že sa pokúšam prísť tomu na kľb na kloub).
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od forbidden »

Přečetl jsem si to teď všechno, ale příčina je naprosto jasná -> IE8. Zkusil jsem si to ve virtuálu a neotevřu ani jednu z těch stránek, ve Firefoxu na WXP naopak otevřu obě dvě bez problémů. Není co řešit, není to chyba v PC, prostě to nepůjde. Nainstaluj Firefox a zas to půjde.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#39 Příspěvek od jandu »

Ďakujem, odpoved jasná, konkrétna. Áno, to je najschodnejsia cesta.
Asi poznáš, ako to s nastavovanim Os chodí - vyskusaš všetko, aby si po tom na druhý deň preinstaloval systém.

Trochu od témy - kto zistí, (okrem správcu), odkiaľ a z akého stroja a siete som pripojený ?
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#40 Příspěvek od jandu »

A teraz ?
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#41 Příspěvek od forbidden »

Zkusil jsem to kvůli tobě ještě jednou, ale stále nejdou. Je to prostě jen shoda náhod, prostě předělali stránky a najednou v IE8 už nefungují, nic překvapivýho. Asi nová verze webserveru, záplatovaná třeba.
Já OS přeinstalovávám už jen vyjímečně, většinou si dokážu nějak poradit i bez přeinstalace. V práci mám stroje s WXP, už naštěstí končí a některý byly instalovaný před deseti lety a vystřídalo se na nich 20 lidí.
Z jakýho stroje a sítě se připojuješ pozná třeba i správce webserveru, na kterým běží ty stránky. I jen majitel těch stránek, prohlížeče jsou dost ukecaný. Koukni sem.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#42 Příspěvek od PotPalo »

Obrázek

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#43 Příspěvek od ZdenekHQ »

Mně třeba zásadně nejede v FF live vysílání ČT. Ale kupodivu funguje ve staré Opeře 12.15, kde bych to nečekal.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
dred
Příspěvky: 1583
Registrován: 08 dub 2007, 02:00
Bydliště: Handlová

#44 Příspěvek od dred »

forbidden píše:Zkusil jsem to kvůli tobě ještě jednou...
Ja tiež... NTB Toshiba Satellite L300, Win7 Ultimate, Opera 36, IE 8.0.7600 - stránky idú normálne

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#45 Příspěvek od forbidden »

Tak za to můžou asi ty XPčka, i když nechápu, proč by stránkám měly vadit. Nebo je IE8 ve WXP něčím odlišný od IE8 ve W7. Nevím, ale podle mě nemá cenu řešit IE8 z žádnýho důvodu, zastaralej, nebezpečnej, neschopnej prohlížeč.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“