Nové Aukro (odděleno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od Jenys »

Tak už na mě taky vykouknul ten Ježek :D
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od Behemot »

Hromada funkcí nebude nějakou dobu fungovat, to bylo oznámeno předem.

Spíš doufám, že taky přidají něco novýho, jsou tucty věcí, co lidi, platící lidi, požadují i dekádu a furt nic. Jenom si to předělat na vlastní je sice hezký, ale za tu pakárnu mi to fakt nestojí.

Tak třeba doufám, že ty lopaty budou umět hromadně editovat interně skupinu nabídek, ale jak to znám, ostatně, proč do té doby, než vyřeší problémy sami se sebou, platit výpalný, tak zase budu muset 225 nabídek postupně sundat a vystavit ručně se 30denní dobou, je to nově taky za dvacetník…

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od radioelectrum »

když chci něco konkrétního vyhledat tak si vedle okna kde zadám hledaný text mohu vyhledat kategorii, ale již nemohu zadat další podkategorie. Dříve to šlo třeba Elektro - Elektronika - Měřicí přístroje a pod. a hledalo to pouze v sekci měřících přístrojů. Teď mi to nejde.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#34 Příspěvek od starecd »

Ale jde to, bohužel si musíš rozkliknout všechny podkategorie.

Uživatelský avatar
gepard
Příspěvky: 1690
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Liberec - tam na severu Čech

#35 Příspěvek od gepard »

Ale nelze v té podkategorii přímo vyhledávat. Totéž je i s nabídkou prodejce, nelze již přímo vyhledávat ani dle názvu v jeho nabídkách, jak tomu bylo dříve - bylo tam "vyhledat v nabídkách prodejce". Bylo to docela šikovné. :twisted: Taktéž jsem jim o tom psal. Uvidíme, zda-li to opraví, doplní ...
Přílohy
Aukro.JPG
(168.27 KiB) Staženo 40 x
-- Gepard --

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#36 Příspěvek od Achab »

Při načítání mě navíc vyskakuje hláška "Skript nereaguje" - toto začalo dělat i na některých "vylepšených" stránkách jako Seznam apod. Starší PC už zřejmě nestíhá.

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#37 Příspěvek od petrfilipi »

Jenys píše:... Ve vyúčtování mám -2Kč a mám dojem, že jsem před tím uhradil vše v pořádku.
Tak mě napadá, že já jsem ke konci starého Aukra asi taky nebyl v mínusu. Resp. že mi nepřišel žádný email, abych účet dorovnal.
Tak jsem jim to napsal na help linku a uvidím, jak (zdali vůbec) odpoví.

PF

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#38 Příspěvek od houmr »

Další věc - vyhrál jsem aukci, přišel mi jen mail "pokyny k platbě", a nikde v něm ani není odkaz na vyhranou položku, na který bych mohl kliknout a hned tak vidět, cože jsem to vyhrál. Zřejmě tak jedině přes přihlášení do Aukra...
Klikací je jen "vyplňte prosím Formulář voleb přepravy", čekal bych, že když na to kliknu, můžu po přihlášení vyplňovat. Ne - je to jen odkaz na vysvětlení co to je Formulář voleb přepravy...

Protože se stěhuju, chtěl jsem pár zbytečných věcí vystavit. Když to vidím, raději počkám až se situace trochu stabilizuje...
Naposledy upravil(a) houmr dne 04 srp 2017, 14:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#39 Příspěvek od starecd »

To je ale pěkně blbé, to už nemusíš najít.

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#40 Příspěvek od houmr »

Rozhodně to není praktické - takhle jsem jen kliknul a bez dalších úkonů jsem viděl a hned mohl platit. Takhle musím otevřít další okno, přihlásit se, proklikat se do vyhraných aukcí a rozkliknout. věc, která byla záležitostí jednoho kliknutí teď trvá minutu.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#41 Příspěvek od starecd »

Zas to klikání, doufám, že to přehodnotí. Jinak, teď jsem narazil na to, že obrázek se mi objeví jen při rozkliknutí, také hodně praktické.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#42 Příspěvek od Achab »

starecd píše:... doufám, že to přehodnotí.
Nebo taky nepřehodnotí, poučil jsem se na Seznamu. Párkrát jsem jim poslal reakci na různá "vylepšení," převážně všeobecně kritizovaná v diskusích, takže připomínky jistě nebyly ojedinělé. A stejně se nic nezměnilo...

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#43 Příspěvek od elektrosvit »

Po mně systém žádné příjmení matky nechtěl. Přihlásil jsem se starým heslem, na mobil mi přišla SMS s kódem, ten jsem zadal, objevila se políčka pro zadání nového hesla, ta jsem vyplnil a bylo hotovo.

Když jsem se v roce 2007 registroval, přišla mi dokonce obálka s nějakým ověřovacím kódem. To bylo později zrušeno?

Teď jsem vyhrál aukci a taky mi přišel pouze mail s pokyny k platbě, které v něm stejně nejsou, musím kontaktovat prodejce... :)

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#44 Příspěvek od rnbw »

Budte radi, ze nejake Aukro mate :lol: Lebo my mame hovno...

Akurat vcera som nahodou nasiel (a vyhodil) tu obalku s overovacim kodom z cias, ked u nas Aukro fungovalo. Tusim som tam urobil az jeden nakup, kym to stihli zrusit.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#45 Příspěvek od Achab »

to elektrosvit: Pokud teď nenastala změna, tak ověření registrace kódem přes poštu dosud funguje. Další možnost ověření byla přeposláním 1Kč z účtu.

Možná už nějaké ověření pro ztrátu hesla máš, takže když se nic nezměnilo systém ho nevyžaduje. Já jsem ověření zadané neměl, ani nevím jestli ho vůbec bylo možné zadat.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“