Nový telefon

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#31 Příspěvek od TAKJAN »

Kdo není manager, jak teda nosíte u sebe ty velký krámy? V létě v triku s kapsou to jde. V zimě v mikině, ale sundat ji jen tak, že pověsit na opěradlo. Kabelku si asi kupovat nebudu. Přece ten krám není možný furt sebou nosit v ruce, i když i takoví magoři jsou. Jsem v tomto zkamenělina, známý mají menší a do kapsy u kalhot ho nacpou..

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#32 Příspěvek od Artaban001 »

Měl jsem jak dotykový telefon, tak tablet. Oboje lze používat i jako mobilní telefon, akorát ten tablet se musí používat z handsfree, nebo u ucha držet obouruč :-). Ovšem i ten dotykový telefon je na nošení po kapsách dost veliký (zkuste si s takovým Huawei Y6 II v kapsi u kalhot vpředu dřepnout) a zase menší typy mají příliš malé ovládací prvky na pohodlné ovládání. Proto jsem svuj poslední dotykáč v zánovním stavu prodal a koupil tu novou Nokii 3310. Na volání a SMS stačí a v kapse není ani cítit. Na co mít 2X to samý, když se to liší jen velikostí.

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#33 Příspěvek od TAKJAN »

No, taky jsem sáhl po stařičké Nokii. Ale chybí foťák a spousta funkcí, co uměl ten Samsung. Ten dotykáč za 900,- mne přišlo zase škoda nevzít za ten peníz. Ty menší za cca 2000,- zas tolik neumí. Zas.... pokrok:-)))

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#34 Příspěvek od PeteBurns »

hafca píše:Mám ještě jeden dotaz na majitele Redmi 4X. Máte nějakou přídavnou ochranu displeje, sklo nebo fólii?
Skus hadat :lol: https://www.aliexpress.com/item/Full-Co ... 80519.html ;)

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#35 Příspěvek od robo »

U.vodafone můžeš mít na stejné číslo 2 karty. Souběžně jet nemohou. Kartu dostaneš zadarmo a ani neplatíš v paušálu nic navíc. Osobní zkušenost

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#36 Příspěvek od TAKJAN »

To jsou teda dobrý, fakt. Nokie zklamala, rozchází se čas po delší době. Už odešla do pryč

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#37 Příspěvek od Michal22 »

Tos nemusel vyhazovat.
Buď si můžeš zapnout automatickou aktualizaci času podle operátora, nebo vyměnit 32 kHz krystal.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#38 Příspěvek od TAKJAN »

Odešla zatím jen do šuplíku odpad:-))

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“