Ebay - oevřený spor

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
decmen
Příspěvky: 572
Registrován: 25 zář 2013, 02:00
Bydliště: Chlumec n.C.

#31 Příspěvek od decmen »

Začátkem prosince 2016 jsem objednával 2 věci z PRC, jeden balíček dorazil těsně po Vánocích, druhý nikde. Bylo objednáváno pře Ali. V půlce ledna 2017 jsem vyvolal spor a chtěl vrátit peníze. Dost dlouho jsme se dohadovali, a to šlo jen o USD3,86. Číňan pořád tvrdil, že to přijde, já chtěl prachy. Nakonec jsem to v dubnu vzdal a mávl nad tím rukou s tím, že přes Ali už nikdy více.
Někdy kolem 12-týho května na mě ze schránky civěla nová hnědá obálka. Chvíli jsem přemýšlel, co jsem si kde objednával za USD3,86. Pak mi to docvaklo- těch 5 stabilizátorů přišlo za 6 měsíců. Ale stejně od té doby objednávám jen přes ebay a platím pay-palem.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#32 Příspěvek od sinclair »

Sice to nesouvisí přímo s Ebay, ale někoho, kdo často nakupuje přes net, to může zajímat a bude i pozornější.
https://www.novinky.cz/ekonomika/462722 ... zniky.html

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“