Sháním profesionální magnetofon 16-24 stop

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#31 Příspěvek od sinclair »

Ještě dotaz - jaké je přesné označení toho zeleného ranžírovacího stíněného káblíku?
Mám to v jedné a dvou žilách, ale na kolech nebyly štítky. Používala to ELA Bratislava i Tesla Bratislava v obyč rádiích.

Po roce 89 dělali ten dvoužilák i s měkčím šedým PVC pláštěm.
Stínění fólií, žíly i vnější průměr stejný - používal to ještě Telecom na stíněné ranžírování.

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od jef111 »

Jo tak všechny provedení toho káblu důvěrně znám, ale označení neznám :-/ nikdy jsem se po tom nepídil, nemám ho moc rád. Je zbytečně tvrdý a izolace se taví. Ale třeba to bude v papírech k přepojovači. mrknu do toho jak bude chvilka...

Ta 820-ka z dabingu by bodla :lol: Seriál už se nenatáčí?
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#33 Příspěvek od sinclair »

Já si myslím, že ne. Podle venkovních scén je to točený loni v létě, ale dodělávaný letos, proto to může být datovaný 2018.
A tu šílenou boudu plnou krásnýho haraburdí z rekvizitáren /co já bych za něj dal!!/ by na podzim/zimu museli sakra vytápět, je to buď dřevák, likusák, nebo něco mezi tím :D

V dnešním díle normálně ten čtvrtpalec jakože nahrával, svítilo na něm tlačítko REC!
Ta 820-ka zase byla jen zapnutá, svítil controlbridge, ale netočili s ním.
A v koutě spíkrovny je furt kopnutá ta chuděra ARS641 :D
A vůbec je tam hromada věcí, co by mě zajímaly :D

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od jef111 »

Nojo, ale koho oslovit? V praze žádný dobrý kontakt nemám.

Když se ti líbí ARSky, mohlo by se ti líbit i tohle :-)
https://postimg.cc/gallery/v2behx22/
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od jef111 »

Nějaké zajímavosti okolo shánění magneťáku...
Na jednom koncertě co jsem zvučil jsem se ptal Ivo Viktorína jestli by se náhodou nechtěl zbavit Otariho. Usmál se a odpověděl že ani náhodou, že není blázen :lol:

A možná budeme mít Tesla EAM500. Mělo by to mít 12 kanálů na 1" a rychlost 4,7-76cm/s. Znáte ten stroj někdo blíže než z fotek? Prý to umělo zaznamenat i ultrazvuk na 76cm/s.

Kdyby se zdálo že budování studia stagnuje, tak tady pár aktualit:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#36 Příspěvek od sinclair »

Dobře Ty! :D
Střelím od boku - P. Janda by o něčem nevěděl?
Naposledy upravil(a) sinclair dne 27 srp 2018, 18:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#37 Příspěvek od rnbw »

Este by mohol ten web fungovat :D

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od jef111 »

rnbw píše:Este by mohol ten web fungovat :D

Doména je zaregistrovaná, to by snad pro začátek mohlo stačit ne? :D A neboj, jsi už možná dvacátý co si na to stěžuje. V nejbližší době to budeme řešit :wink:
Dokonce už se mi stalo že jsem v objektu pobýval hodně pozdě večer a někdo měl potřebu zkoušet zda aspoň telefonní spojení funguje. A potvrzuju, ano funguje! netřeba testovat a vzbouzet mě a další.. :lol:

Leoši, myslíš Jadnu z bývalého hifiklubu?
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#39 Příspěvek od sinclair »

Ne, myslím Petra Jandu z Olympicu. Jiří Janda přeci dávno nežije...
Dost často P. J. potkávám tady na pumpě, s paní a dcerkou, jezdí sem někam na Slavičínsko na chalupu. Po cestě tam už není žádná další pumpa s vysokooktanovým benzínem. Myslím, že ta jeho paní tam odtud pochází.
Je ještě v celkem zachovalým stavu /tedy P. Janda :D/ a měl tuším tři svoje studia, tak jestli by ten o něčem nevěděl.

Soemtron
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 čer 2013, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#40 Příspěvek od Soemtron »

Jef111: Jen jedna poznámka. Škoda že ukládáš velmi zajímavá krásná fota na postimg neb všechna staršího data jsou mrtvá. Chtělo by to jiné uložiště, třeba imagehostng.cz
:!: Sháním SM ELKA 21A, 6521, OKU101...
Koupím obrazovku Toshiba LR30477

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#41 Příspěvek od jef111 »

Soemtron píše:Jef111: Jen jedna poznámka. Škoda že ukládáš velmi zajímavá krásná fota na postimg neb všechna staršího data jsou mrtvá. Chtělo by to jiné uložiště, třeba imagehostng.cz
Nee mrtvá nejsou. Oni změnili hosting nebo co a v adrese se .org změnilo na .cc

To stačí přepsat a už to bude fungovat. Postupně to opravuju ve starých příspěvcích, když si toho někde všimnu.

Web už pomalu začíná fungovat. Zatím jen taková demoverze...

Sinclair -Jo já jsem si říkal že to bude asi jiný Janda... S Jandou z Olympicu jsem se potkal když jsme jim dělali technický support na koncertě kdesi u Šumperka tuším vloni na jaře. Nepřipadl mi že by se s takovým póvlem jako jsme my vůbec bavil, tak jsem to ani nezkoušel.
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#42 Příspěvek od sinclair »

Tak za optání /nejspíš osobní/ asi nic nedáš, no.
Víš Martine, kdybych o tu 2" potvoru stál tolik, co Ty, tak bych asi rozhazoval sítě všude možně, no.
Nevynechal bych určitě ani toho Sedláčka /to Dabingstreet/, určitě ví dobře o člověku, který tam všecky ty "kulisy" dodal, anebo minimálně bude vědět odkud. To budou lidi, co budou mít takových cajků pod palcem určitě víc.
Nejsi žádný překupník, reference máš, co buduješ je taky viditelný a tak by Tě rovnou do prdele asi nikdo neposílal. Jenom úvaha.

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#43 Příspěvek od jef111 »

Ale to víš že zkouším kde se dá ale když už něco tak se mi snaží nacpat nějaký harddiskový japonský křáp a podobně a už jsem se několikrát dověděl že je to prej mnohem lepší. Tak nevím no :lol:

Taky jsem narazil na pár překupníků co za to chtěli pěknej ranec... Kdosi z Prahy prodával MCI JH16 za 90 ze studia. To si bohužel nemůžem dovolit :cry:

Uvidíme jak dopadne EAM500. Nevíš o tom zařízení něco?
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#44 Příspěvek od Sendyx »

Co tak ho přitáhnout ze zahraničí?

https://reverb.com/p/mci-jh16-2-16-trac ... utolocator
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#45 Příspěvek od jef111 »

"We can't find any gear matching that search."
:(

Ceny na tomto webu jsou často vycucané z prstu, respektive je to třeba cena nějakého náhradního dílu a podobně.

Občas sleduju německý Gebrauch technik ale když už se něco objeví tak cena poněkud německá.
Naposledy upravil(a) jef111 dne 28 srp 2018, 16:56, celkem upraveno 1 x.
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“