Lehovno IdeaPad S10-2 - upgrade na Windows 7

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Osmdesat
Příspěvky: 1497
Registrován: 19 led 2016, 01:00
Bydliště: Liberecko

#31 Příspěvek od Osmdesat »

Trochu nechápu, proč si tu někteří myslí, že jakmile Mr.kosoft něco přestal tzv. „podporovat“, je nebezpečné to používat. Je vidět, že mediální vymývání mozků funguje.

Ikspéčka používám a nestalo se mi, že by mi něco do nich samo "vskočilo". Nesmysl. Pokud se mi za posledních 10 let dvakrát zavirovala, byla to moje blbost. Apdejty vyplé, mám tam servispek 2 a jinak jen aktualizace skutečně potřebné pro funkčnost (dal jsem tam např. podporu WPA 2 pro wifi).

Nepoužitelnost jútubu v poslední době je umělá. Na stránkách youtube zřejmě běží nějaký zabagovaný skript, který to zaseká. Nebo to zpomaluje naschvál, když zdetekuje win xp...

Dostal jsem tip na stránku https://invidio.us. Je to jakýsi frontend youtubu, který grabuje data ze serverů jutubu a zpracovává do normální webové stránky pro bělošské heterosexuály. Žádné problémy se zadrháváním tu nemám, a přitom video strým je tentýž.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od ZdenekHQ »

S vymýváním mozků bych naprosto souhlasil. Už se bojím jen okamžiku, kdy někomu na ulici řeknu "Zdar" a on mně odpoví "Beeeéééé"... :twisted:
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#33 Příspěvek od rnbw »

Takze som kupil na Bazosi 2GB RAM a SanDisk X300 256GB M.2. K tomu novu redukciu i-tec M2SATA. Vsetko fungovalo, tak som redukciu upravil - odstranil linearny regulator 3,3V a prepojil to priamo na napajaci konektor (nebude to teraz fungovat na zdroji bez 3,3V vetvy, ale v netbooku to znizi spotrebu).

Windows 7 funguju, updaty to instalovalo dost dlho - "vdaka" pomalemu procesoru, ale je to normalne pouzitelne.

Dokonca zacala fungovat aj kamera, ale potom zas prestala. Uz som ju tam raz menil, asi sa jej poskodil firmware...

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“