Exekuce za zrušenou telefoní linku

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#31 Příspěvek od FHonza »

termit256 píše:Je to cele vymyslena hovadina, proc se tim vubec zabyvat.
UPC tohle dělalo. Osobní zkušenost. Máma měla od nich satelitní přijímač. Cca po 10 letech vypověděla smlouvu. Osobně jsem jim volal jestli přijímač chtějí zpět, nějakej kašpárek na lince mi řekl že nechtějí, že je stejně zastaralý. Po půl roce přišla výzva už s napočítaným penále (které převyšovalo cenu přijímače) za nevrácený přijímač. Takže si počkali, až ho člověk vyhodil a pak ho chtěli zpět. Reklamoval jsem to a kupodivu se našla nahrávka telefonního hovoru, kde byl jasně slyšet jejich kašpar. Nakonec si alespoň naúčtovali nějakou stovku za nevrácený DO. O tom prý řeč nebyla.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#32 Příspěvek od Celeron »

Tak vážení, O2 opravdu požaduje telefon vrátit ale pouze pokud je mladší než 2 roky. Info z O2.
Takže teoreticky ta exekuce možná je ale o tom se se mnou nechtěli bavit. Proč asi? :wink:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#33 Příspěvek od termit256 »

To jo, ale ne po 5 letech od zruseni linky jako v te historce cos s ni prisel. To je bajka vycucana z prstu.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od Behemot »

Ve své době takle UPCčko ale s těmi jejich routerama pohledávky vymáhalo, protože tam se to vopravdu vracet má (i starý), dokonce špeky byly když vymáhali pohledávku i přes to, že to vrácený bylo, stornovali to až proti tomu papírku vo předání. 🤐 bordel totok, proto zásadně žádný jejich dotovaný hajzle za X tisíc nechcu, buď si to koupim celý, nebo si pořídím za pár korun z bazaru, zrepasuju si to a vím přesně co mám a na čem jsem.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#35 Příspěvek od konosuke »

zoufalý pokus bankrotářů vytáhnout z lidi stovku, málokdo doma drží dávno zrušený krám...počej, skočím na SD a telefon ti vrátím, ještě něco ?
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od Behemot »

No jenže si ho měl vrátit před n lety, ne teď :wink:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#37 Příspěvek od konosuke »

jo - kdybych ignoroval písemnou výzvu vrácení přístroje tak prosím, jinak čauky vořeši, nic jsem nikdy nepodepsal přídadnej soudní spor je ze 70% vyhranej
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“