pracka bosch maxx 7 vyhadzuje poistku

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kalas01
Příspěvky: 211
Registrován: 18 črc 2013, 02:00
Bydliště: Uherskohradišťsko

#31 Příspěvek od kalas01 »

Měl jsem ten samý problém, výměna můsku po radách zde na fóru (asi 3roky)vše vyřešila.
kalas01

Uživatelský avatar
Vlafig
Příspěvky: 182
Registrován: 28 kvě 2019, 02:00

#32 Příspěvek od Vlafig »

Dlouhodobě řeším podobný problém. Pračka Siemens občas vyhodí jistič, občas jenom chránič, ale většinou dopere. Stává se to v různých časech, někdy hned po zapnutí, jindy v otáčkách při ždímání. Podezřívám také motor, ale zeptám se, o jaký zmiňovaný můstek se v minulém příspěvku jedná, co se tím myslí?

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#33 Příspěvek od masar »

Vlafig píše:...ale zeptám se, o jaký zmiňovaný můstek se v minulém příspěvku jedná, co se tím myslí?
Když klikneš na funkci "Hledat", do horního řádku napíšeš klíčové slovo "můstek" a do spodního (autor) slovo "kalas01", dostaneš odpověď hned.
:wink:

Uživatelský avatar
Vlafig
Příspěvky: 182
Registrován: 28 kvě 2019, 02:00

#34 Příspěvek od Vlafig »

Jako diodový můstek, to chápu. To by asi ale byl zkrat stále a nejenom občas a někdy a v různých fázích praní. Nebo ne? Já bych to tady přičítal spíše motoru, ale nevím, musím to někdy vytáhnout, rozebrat a všechno detailně projít. Kdyby se závada objevovala stále nebo pravidelně při určitém úkonu, bylo by ji najít o dost jednodušší než toto. Tak jsem to zatím odložil.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#35 Příspěvek od masar »

Samozřejmě, ale ptal ses na můstek... :wink:

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“