Konec Kubáčova webu

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#31 Příspěvek od sinclair »

Nikdo mi už nevymluví, že Kubáčův a jemu podobné weby, padly PRÁVĚ proto, co mělo přijít. Protože dotyční byli zablokováni téměř všude, tak se už nedozvíme, kolik lidí zmizelo z YT.
Na druhou stranu - všecko to jsou něčí platformy.
Pokud by mi na tom, co dělám, aspoň trochu záleželo, tak to určitě dělám na vlastní - placené doméně.
Ona totiž i míra svobody nějakého počínání, byla už před nějakou dobou převedena na peníze.
To, že Kubáčovi nezáleží na tom, jestli něco zmizlo či nezmizlo - to vlastně signalizuje, že hodnota toho webu nebyla vyšší, než činila hodnota několika desítek jedovatých poznámek ohledně majitele prostoru.
Kdyby záleželo, tak jako doktorovi by mu jistě nečinilo problém, dát cca tisícovku ročně za vlastní web.

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#32 Příspěvek od kevin_mitnick »

sinclair píše: Pokud by mi na tom, co dělám, aspoň trochu záleželo, tak to určitě dělám na vlastní - placené doméně.
Ona totiž i míra svobody nějakého počínání, byla už před nějakou dobou převedena na peníze.
A prave na takove je tady novy zakon pripravovany Evropskou mumii o pravni odpovednosti poskytovatele za obsah webu. Prevedeno do lidske reci kterykoli poskytovatel placeneho hostingu si od pristiho roku docela dost rozmysli co a komu bude hostovat dokonce i komu registruje domenu...

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“