Úsekové silniční radary

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#31 Příspěvek od Hill »

Ty radary nebyly v záběru žádné kamery, přesněji - byly mimo záběr svých kamer. Na ty nové už další kamery koukají. -

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#32 Příspěvek od EKKAR »

Odhodlanýho odpůrce vyžírků si myslím žádná kamera nezastaví. Sprej s pěnou na holení nebo i obyč barvou nejdřív "zajistí" kameru - a o bednu s radarem se pak postará příslušnej krumpáč - nebo i "přepólovanej kondík" ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
sis2
Příspěvky: 1155
Registrován: 07 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#33 Příspěvek od sis2 »

Taky to (asi) jde něčím správným malinko zalejt a pak škrtnout...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#34 Příspěvek od EKKAR »

Nebudu tady ventilovat kde - ale vyslechl jsem dialog dvou příslušníků Sboru ozbrojených brigádníků na téma odstřel sviní a těžce mě znejistilo, že jeden se ptal druhýho, jestli mu budou S-baly na tu svini plechovou (?!?!) fungovat i na vzdálenost 150 metrů. Teď mi na základě týhle diskuse docvaklo, o čem se vlastně bavili - o odstřelu do plechový škatule zakutaný bonzácký svině ... !!!! Jestli já bych jim neměl přispět na patrony ...!?!?!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#35 Příspěvek od Celeron »

V Jihoafrický republice se prý bedny s radary na samostatným stojanu likvidují nasazením pneumatiky na šikmo do který se naleje benzin a škrtne. :wink:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#36 Příspěvek od EKKAR »

Nejen v Jihoafrický Republice! Tohle "převzaly" i "žlutý vesty" ve Frankrajchu - původně se tak v JAR reguloval počet odbojnejch "black-matterů" - když byl nějakej černoušek moc zpupnej, dostal pneumatiku s nalitým benálem kolem krku ... ŠKRRRT!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
sis2
Příspěvky: 1155
Registrován: 07 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#37 Příspěvek od sis2 »

Jo, v JAR měla dokonce i paní Mandelová ohledně tohoto postupu nějaký právní problém...
To Ekkar - myslím, že kulovnice s puškohledem, zaměřená na okýnko by zafungovala na dost velkou (s ohledem na kamery bezpečnou) vzdálenost.

Uživatelský avatar
makak
Příspěvky: 455
Registrován: 28 črc 2019, 02:00

#38 Příspěvek od makak »

To by mě fakt zajímalo, jestli při tom vtipkování někomu došlo, že všechny formy restrikcí vynucující dodržování omezení rychlosti, chrání i vaše životy a životy vašich blízkých před D_E_B_I_L_Y, kteří kvůli ušetřeným pár minutám jsou schopni svým autem někoho rozmačkat na kaši.

Nestudoval jsem podrobně pravidla tohoto fóra, ale předpokládám, že tam bude někde zmínka o nepřípustnosti rasistických příspěvků. A nevím, co už by více mělo odpovídat definici rasismu, než zmínky o černouškovi s hořící pneumatikou na krku.
Naposledy upravil(a) makak dne 01 pro 2020, 10:17, celkem upraveno 1 x.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#39 Příspěvek od Kremik »

Makak, ty jsi určitě fízl!
Navíc svou editací původního příspěvku jsi právě pravidla fóra porušil.

Uživatelský avatar
makak
Příspěvky: 455
Registrován: 28 črc 2019, 02:00

#40 Příspěvek od makak »

Samozřejmě, taková reakce se dala předpokládat. Není tomu tak. Jsem jenom člověk, který nechce být v bezprostředním ohrožení života, kdykoliv sedne do auta. Příkladů, co dokážou řidiči porušující předpisy, je plný internet. A mnozí to zažili i na vlastní kůži. Toť vše.

Uživatelský avatar
makak
Příspěvky: 455
Registrován: 28 črc 2019, 02:00

#41 Příspěvek od makak »

Pokud jsem editací příspěvku, na což je tam připravené tlačítko (?), porušil pravidla, jsem připraven nést následky, protože jsem přesvědčen, že ono slovo na D je zcela oprávněné a mohlo by se použít jakékoliv jiné a horší.
Předpokládám, že i ostatní pisatelé mají stejný postoj ke svým příspěvkům.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#42 Příspěvek od p32 »

makak píše:A nevím, co už by více mělo odpovídat definici rasismu, než zmínky o černouškovi s hořící pneumatikou na krku.
To není definice rasismu, ale pravda. Jinak jsi měl v té první části pravdu do té chvíle než jsi začal tvrdit nesmysly.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#43 Příspěvek od Kremik »

A víš proč to tak je? Protože při spoustě manévrů musíš dávat bacha hlavně na fízly a na samotný manévr už pak moc pozornosti nezůstane.
Kdysi stačilo koukat na cestu. Teď musíš koukat po všech sloupech, kde na tebe svítí jakej radar.

Uživatelský avatar
Maxipes_
Příspěvky: 135
Registrován: 06 led 2017, 01:00
Bydliště: Litovelsko

#44 Příspěvek od Maxipes_ »

Vzhledem k tomu, že se ty plechové bedny na výběr extra mýtného umisťují zásadně na místa, kde se dá jet bezpečně rychlostí vyšší než je limit (nebo se tam ten limit ještě schválně sníží dopravní značkou) a tak je zajištěné, že se tam vybere co nejvíc peněz, než se informace o existenci a umístění bedny dostane k většině řidičů co tím místem jezdí často, aby potom místo sledování okolního provozu čuměli na tachometr a hlídali si tím svoji peněženku a ohrožovali bezpečnost provozu několikanásobně víc než jízdou sice rychlejší než je nesmyslný limit, ale v klidu a bez stresu ze sledování tachometru, je ten makakův příspěvek, když to napíšu slušně, hodně d-e-b-i-l-n-í.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#45 Příspěvek od rnbw »

Rychlost zabija!!!!! Kto jazdi 55 km/h v obci, je vrah!!! Znizme limit na 0 km/h a zachranime tisice zivotov!!!
:lol:

Odpovědět

Zpět na „Poradna“