Tak už nám zase něco zařízli

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#31 Příspěvek od MiraSt »

No paráda, takže autobaterka není čím dolejt. Zeptám se jestli to potřebuješ na dolití baterky nebo na eloxování a dolití jsi jenom připsal. Baterka se po celou dobu životnosti nedolívá. Hustota elektrolytu v článcích ukazuje stupeň nabití.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#32 Příspěvek od Celeron »

Nakadah píše: Je to stejná pakárna jako zákaz volného prodeje čehokoliv s více než 4% obsahem boraxu.
Borax taky? 8O Tak ještě že jsem si vloni koupil u Choboly půlkilovou pixlu, to mě stačí na pájení mosazí do konce života.
Objevil jsem další chemii, co se už nedá koupit. Lak na vlasy Megastrong číslo 6. Dá se sehnat jen číslo 4. Ta šestka byla vynikající na nástřik bedu 3D tiskárny pro všechny filamenty, co jsem zkoušel. Tisk PET-G na 85, po schladnutí na 40 vše samo odskočí. Čtyřka moc nedrží, ABS se pnutím utrhne. Nejspíš je v něm taky nějakej perzekutor. Ledek amonný se dál prodává volně, je libo metrák, dva? :roll:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#33 Příspěvek od kejki »

Borax jako hnojivo jde koupit.
AG Borax jako tavidlo jde koupit.
Je to asi jako Discus proti padlí, končí mu registrace, tak ho mají všichni nasyslený.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#34 Příspěvek od BOBOBO »

Mne tíží , že není vanisch . Ty dnešní sračky jsou na dvě věci . Tři flašky sírovky , tedy akumičové , jsem přivezl ze SD . Na DPS 10% plně stačí . H₂O₂ Minulý rok jsem bral dva akumiče do moto a ještě je dovezli s plastovou flaškou kyseliny . S práškovým bronzem s lakem natírávala máti rámy obrazů .

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#35 Příspěvek od kejki »

BOBOBO: Jestli ten jed na psy, ježky a další necílená zvířata přestali prodávat, tak jsem rád. Ferramol funguje a stojí mnohem míň. I když nejúčinější je asi kombinace úklid bordelu a zimní hrabání slepic.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#36 Příspěvek od BOBOBO »

Já nevlastním ani psa , ani ježka a tak mne nefungující náhražka za stejně draho s e r e . Mám to na oplocenou zahrádku , tedy chtěl bych i zeleninovou .

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“