Holice 2021 budou

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#31 Příspěvek od petrfilipi »

Jo, to by mě taky zajímalo. Většina byla (na externím zdroji) funkční.
Kupoval jsem tam asi 6 kusů BT repro po 100Kč. Jeden už nejede :( . Ale s tím se musí počítat.

PF

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#32 Příspěvek od EKKAR »

Celeron píše:Ty snad nepamatuješ "magnetický náramky"? :lol: Taky zaručenej účinnek ouplně na fšecko.
Copak náramky. Ale moja polovic v dávným období svýho trvajícího mládí byla zblbnuta reklamou na magnetický sandále. Opět, slibovaný zázračný oučinkové á la Herbalife, hubení přiberou, tlustí zhubnou, odstraní to bolest hlavy, kloubů, páteře i menstruační ... I koupila sobě páreček za v tý době dost mastnou částku a jala se je denně nosit - přesně dle doporučení v návodu. A vskutku, už za několik dní přestala pociťovati bolesti hlavy i další - neb tyto byly přehlušeny šílenou bolestí obou dolních okončetin palcema počínaje a stehenním svalstvem konče ... Pověst tedy nelhala - jen neříkala OUPLNĚ FŠECKO ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#33 Příspěvek od BOBOBO »

Byl jsem navýsost spokojen . Malá narexka , rotor dnes nesehnatelný i do přímé brusky 150,- , funkční nepoužitý ohřejvadlo Sous Vide 805A plně funkční za krásných 50,-korun českých a ještě pár drobností . Nějaké JACK kabely zdarma , nějaké elyty . Klasické keramicko-plastové zásuvky po pětikoruně , pájecí vývody do DPS 2x100ks za dvacku . Koupil bych ty ruský trandy , ale bez údajů-byly za dvě kačky . PNP30W .

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#34 Příspěvek od BOBOBO »

Nazdar Zdendo , Jardo , proč mi nechodí upozornění na nové příspěvky ? Díky

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“