kominictví CPU

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#31 Příspěvek od pepik9 »

komín vyvložkovanej mám ... tak nevím na co by to hasiči vyžadovali,
Kvůli kondenzátu.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#32 Příspěvek od p32 »

Celeron píše:To že se zakážou pevný paliva je bohapustej blábol.
https://www.ceskestavby.cz/clanky/smrak ... 29843.html

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#33 Příspěvek od Celeron »

p32 píše:
Celeron píše:To že se zakážou pevný paliva je bohapustej blábol.
https://www.ceskestavby.cz/clanky/smrak ... 29843.html
Nojo, taky tam píšou " Jak to bude v praxi se spalováním dřeva, to se uvidí."

Pohybuju se ve stavebnictví a už asi 5 let jsem neviděl nově kolaudovanej barák, co by neměl krbovky a nebo něco jinýho na dřevo. Prostě podíl obnovitelných zdrojů. Takže v klidu.

S kontrolama kotlů to dopadne stejně jako s revizema tepelných čerpadel a jejich kontrolama nějakým panákem z města či jinýho úřadu. To si vymysleli úředníci už někdy 2017. Komora chladících techniků si nechala udělat právní rozbor, zda ti někdo může vlýzt do rodinnýho baráku něco kontrolovat a bez soudního příkazu i nadále nikoho nemusíš pustit a ani žádnej papír předkládat.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#34 Příspěvek od p32 »

Já samozřejmě nevím, co je a bude pravda. Jenom o tom čtu a dávám jen odkaz jako reakci na to, že to asi ne. :wink:

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od Behemot »

Celeron píše:S kontrolama kotlů to dopadne stejně jako s revizema tepelných čerpadel a jejich kontrolama nějakým panákem z města či jinýho úřadu. To si vymysleli úředníci už někdy 2017. Komora chladících techniků si nechala udělat právní rozbor, zda ti někdo může vlýzt do rodinnýho baráku něco kontrolovat a bez soudního příkazu i nadále nikoho nemusíš pustit a ani žádnej papír předkládat.
Domovní svoboda ve jménu kotlů dávno padla.

Další základní právo, nevypovídat proti sobě, bylo za velkýho humbuku protlačený tou socanskou kundou humlovskou a posvěcený jinou socanskou vepřovou palicou rychetskou. Jak to s LZPS vypadalo loni si někteří možná ráčili všimnout.

Říkám to furt, jak jednou kokoti vodevřou pandořinu skříňku, tak je všechno ztracený. Ale průměrnej vovčan je levičáckej ksindl, tak co vlastně chtít.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“